" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BENGİSU’DAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YUSUF KOÇ’A ZİYARET

  Özel Edremit Uğur Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Bengisu Serinken Bakanlığımızca 23-24 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilen I. Dönem Merkezi Ortak Sınav sonuçlarına göre tüm sorulara doğru yanıt vererek 500 tam puan aldı. Bu başarısıyla Türkiye birincileri arasına girerek İlçemizi gururlandıran Bengisu Serinken, Özel Edremit Uğur Ortaokulu Müdürü Nihan Özel, Özel Edremit Uğur Okulları Kurucu Temsilcisi […]

BENGİSU’DAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YUSUF KOÇ’A ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Özel Edremit Uğur Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Bengisu Serinken Bakanlığımızca 23-24 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilen I. Dönem Merkezi Ortak Sınav sonuçlarına göre tüm sorulara doğru yanıt vererek 500 tam puan aldı.

Bu başarısıyla Türkiye birincileri arasına girerek İlçemizi gururlandıran Bengisu Serinken, Özel Edremit Uğur Ortaokulu Müdürü Nihan Özel, Özel Edremit Uğur Okulları Kurucu Temsilcisi Murat Kahriman ve Özel Edremit Uğur Lisesi Müdürü Aytürk Turgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’u makamında ziyaret ettiler.  Ziyarette başarılarından dolayı Bengisu Serinken’i, ailesini ve okulunu tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç; gayretli çalışma ve azmin neticesinde aşılamayacak engel olmadığını belirterek öğrencimizin bu başarısının diğer öğrencilerimiz için de örnek teşkil edeceğine inandığını belirtti. İlçemizin gururu olan öğrencimiz Bengisu Serinken’e ödülünün verilmesi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.