" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

TENTE MODELLERİ

  Su geçirmez sağlam tabanlı rahat ve kullanışlı bir arazi şantiye çadırıdır Dıştan alüminyum borulu, özel su geçirmez sağlam dokunuşlu kumaş Çift tabanlı ve çift dikişli, çabuk ve rahat kurulabilen, 1 adet tül pencereli, 9 m2 ve 15 kg ağırlığında, çadırın tamamını kaplayan poliüretan koruma örtü Şantiye Çadırı ŞEHZADE TENTE 02126749004 Şantiye çadırları, şantiyelerin zorlu […]

TENTE MODELLERİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Su geçirmez sağlam tabanlı rahat ve kullanışlı bir arazi şantiye çadırıdır
Dıştan alüminyum borulu, özel su geçirmez sağlam dokunuşlu kumaş
Çift tabanlı ve çift dikişli, çabuk ve rahat kurulabilen, 1 adet tül pencereli,
9 m2 ve 15 kg ağırlığında, çadırın tamamını kaplayan poliüretan koruma örtü
Şantiye Çadırı
ŞEHZADE TENTE 02126749004
Şantiye çadırları, şantiyelerin zorlu çalışma şartlarında hızlı, kolay ve demonte sistem olarak kurulabilirler. Şantiye çadırları kullanım amacına göre yatakhane, yemekhane ve depo olarak kullanılır.
Depo seçeneklerinde alan arttıkça Branda Kaplamalı Çelik Yapılar tercih edilmelidir. Firmamız şantiye çadırında stoktan üretim yapmakta ve hemen teslim seçeneğiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Şantiye Çadır imalatında standart olarak Alev Yürümez Branda kullanılmaktadır. Alev yürümez brandalar alev kaynağı brandaya direk tutulduğunda yanar, ancak alev kaynağı uzaklaştırıldığında söner ve alev yürümez. Dekta Mühendsilik Şantiye çadırlarında standart olarak alev yürümez özellikteki bu brandaları kullanmaktadır. http://www.sehzadebranda.com Bugün için farklı kullanım tarzlarına, farklı ortamlara göre farklı çadırlar üretilmektedir. Belirli bir etkinlikte kullanılacak çadırı seçerken, ortama, iklim durumuna, çadır kurulacak bölgenin mikro klimasına, çadırdan yararlanacak kişi sayısına, kullanımın süresine uygun düşen bir çadır tipinin seçilmesi gerekmektedir. ŞEHZADE BRANDA Şantiye çadırlarında standart olarak yarım silindirik – tünel şeklinde, 5 metre ve 7 metre eninde, istenilen boyda çadır sistemlerini stoklu olarak üretmektedir. Ancak müşteri ihtiyacına göre özel imalat seçenekleriyle pratik çözümler sunmaktadır.Şantiye çadırlarına kolaylıkla ilaveler yapılabilir ve ara bölmeler ile kullanım alanları kolaylıkla bölünebilir. Şantiye çadırının kurulması, sökülmesi ve taşınması hem ekonomik hem de zamandan tasarruf sağlar.
Standart üretilen ŞEHZADE çadırlarında çadır gövde kısmı yalıtımlıdır. Ancak soğuk iklim koşullarında kullanılacağı zaman, ön ve arka cephelerde mevcut yapıya ek olarak yalıtım uygulaması yapılabilir.
Yatakhane veya yemekhane amacıyla kullanılanım için, plan kesit yerleşimden kapasitelerine göre şantiye çadırını seçebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. 02126749004 Şantiye Çadırı ve Donanımları uygun fiyatla müşterilerimize sunulmaktadır.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.