" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYVALIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GAZETECİLERİ AĞIRLADI

Yeni Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner BAHADIR Çalışan Gazeteciler günü ile ilgili Ayvalık Yerel Gazetecilerle Cunda uygulama otelinde kahvaltıda buluştu. Bu buluşmada Ayvalık Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Haydar GÜLER, Kazım İNCEL, Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi müdürü Sadettin SAGİT, Cunda Uygulama  oteli teknik müdürü Abdülaziz YÜK, Özel Büro Görevlisi Öğretmen Canan ULUSOY […]

AYVALIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GAZETECİLERİ AĞIRLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Yeni Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner BAHADIR Çalışan Gazeteciler günü ile ilgili Ayvalık Yerel Gazetecilerle Cunda uygulama otelinde kahvaltıda buluştu.

Bu buluşmada Ayvalık Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Haydar GÜLER, Kazım İNCEL, Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi müdürü Sadettin SAGİT, Cunda Uygulama  oteli teknik müdürü Abdülaziz YÜK, Özel Büro Görevlisi Öğretmen Canan ULUSOY yanı sıra Ayvalık AK Parti ilçe başkanı Hakan KAYAALP,Ayvalık AK Parti Gençlik kolları Başkanı Hasan KITAY,Ayvalık AK Parti Kadın kolları Hadiye ŞENVİREN TAŞMAZ  Katıldılar.Ayvalık Milli Eğitim Müdürü Güner BAHADIR”1961 yılından beri kutlanan Çalışan Gazeteciler Günü olarak kutlanan bu gün Sadece Türkiyede kutlanmaktadır.Bu vesileyle basının ülkemizde ne kadar önemli olduğu ortada.Farklı düşüncelerin,özgür düşüncelerin ifade edilmesinde  ve bizlerin bir eğitimci olarak ülkemizin  geleceğini hazırlarken,sizlerinde basın haber yoluyla toplumun eğitimi ve gelişiminde  ne kadar önem arz ettiğinin bilinci içerisindeyiz.Bunun örneği 15.Temmuzda  yaşanan hain,alçak o kara gecede basının önemi bir kez daha bizlerde yaşayarak görmüş olduk.

Siz basın mensuplarının önemi biz eğitimciler kadar önem az ettiğini düşünüyorum. Siz basın mensubu arkadaşlara verdiğimiz önemi vurgulamak için bu günü sizinle kutlamak istedik ve tekrar Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum ”dedi. Ayvalık AK Parti ilçe başkanı Partisi adına yaptığı açıklamada” Gazeteciler olarak zor, bir o kadar meşakkatli bir işin temsilcilerisiniz.Büyük çabalar ve emekler veriyorsunuz.Hep beraber Ayvalık’ın Türkiye’nin  gündemini tutmaya ,belirlemeye ,yorumlamaya çalışıyoruz. Biz siyasetçilerin sesi oluyorsunuz yeri geliyor sorunları,yeri geliyor başarıları,acıları beraber paylaşıyoruz.Bu gün siz gazeteci arkadaşlarımla beraber olmaktan mutluyum.Bu vesileyle Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun ”dedi.

Ayvalık Milli Eğitim müdürü Güner BAHADIR Gazetecilerin tek, tek 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününü kutladı ardından toplu resim çektirilerek güne bir anlam verildi.

Yüksel kalkan

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.