EDREMİT’TE YOLLAR AÇIK TUTULUYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

EDREMİT’TE YOLLAR AÇIK TUTULUYOR

 

Yurt genelinde olduğu gibi Edremit ilçesinde de etkili olan kar yağışına karşı Edremit Belediyesi ekipleri yolların açık tutulması için yoğun çaba harcıyor.

 

Yurt genelini etkisi altına alan kar yağışı ve soğuk havadan Edremit ilçesi de etkileniyor. Kar ve olumsuz hava koşullarına karşı Edremit’te belediye ekipleri karla mücadeleyi yoğun bir şekilde sürdürüyor. Uzun bir aradan sonra ilçe merkezinde de görülen kar yağışı özellikle ilçenin yüksek kesimlerindeki Ortaoba, Avcılar, Kızılçukur, Arıtaşı, Doyran, Narlı gibi kırsal mahallelerinde etkili oluyor. Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de kar küreme, temizleme, tuzlama çalışmaları ile yolların açık tutulması için yoğun çaba harcıyor. Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Edremit Belediye Başkan Yarımcısı Mehmet Ertaş, olumsuz hava koşullarına karşı, ekiplerin görev başında olduğunu belirterek “Uzun bir aradan sonra şehir merkezi ve Akçay, Zeytinli, Güre, Altınoluk gibi sahil mahallerimizde karşılaştığımız kar yağışı yüksek kesimlerde etkili oldu. Gerekli tedbirleri alıp, gerekli müdahaleleri yaparak yolları açık tutuyoruz. Kaymakamlık makamı başta olmak üzere Karayolları ve ilgili kurumlar ile koordinasyon içerisinde çalışıyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.