DEVE GÜREŞİNİ FOTOĞRAFLAMAK  İÇİN ÇANAKKALE’DEN GELDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

DEVE GÜREŞİNİ FOTOĞRAFLAMAK  İÇİN ÇANAKKALE’DEN GELDİ

 

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Çanakkaleli Osman Nuri Boran, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ve Başkanlar Kurulu Üyeleri için düzenlenen deve güreşini baştan sona fotoğrafladı. Yörede düzenlenen bütün deve güreşlerine gittiğini anlatan Boran, fotoğrafları bin 500 izleyicisi olan facebok sayfasında paylaştığını söyledi.

Çanakkale Orman İşletme Müdürlüğünde görev yapan 46 yaşındaki Osman Nuri Boran, Burhaniye’de katıldığı deve güreşlerinde çok sayıda fotoğraf çekti. Burhaniye Arena’daki güreşleri baştan sona izleyen Boran, fotoğraf çekmeyi çok sevdiğini söyledi. 5 yıldan bu yana fotoğraf çektiğini anlatan Osman Nuri Boran,” Amatörce fotoğraf çekiyorum. Özellikle deve güreşlerini fotoğraflamayı çok seviyorum. Bölgede nerede güreş olursa gidiyorum. Bu fotoğrafları da facebok’da Byboran imzasıyla paylaşıyorum. Bin 500 dolayında takipçim var. Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.