" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Boyasız Kaporta Düzeltmede Uygun Fiyat Car Mos’ta

Boyasız kaporta düzeltme, günümüzde pek çok firma tarafından yapılan bir uygulama olsa da, genel olarak çok az firma gerçek anlamda başarıya ulaşabilmektedir. Bu firmalardan bir tanesi de Car Mos’tur. Car Mos boyasız göçük ve kaporta düzeltme işlemleri, konusunda uzmanlaşmış ve titizlik içinde çalışmalarını yürüten, aracınızın değerini düşürmeden işlemleri gerçekleştiren bir firmadır. Car Mos firmasında yapılan […]

Boyasız Kaporta Düzeltmede Uygun Fiyat Car Mos’ta
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Boyasız kaporta düzeltme, günümüzde pek çok firma tarafından yapılan bir uygulama olsa da, genel olarak çok az firma gerçek anlamda başarıya ulaşabilmektedir. Bu firmalardan bir tanesi de Car Mos’tur. Car Mos boyasız göçük ve kaporta düzeltme işlemleri, konusunda uzmanlaşmış ve titizlik içinde çalışmalarını yürüten, aracınızın değerini düşürmeden işlemleri gerçekleştiren bir firmadır.

Car Mos firmasında yapılan göçük düzeltme işlemleri farklı kategorilerde değerlendirilebilir. Küçük çaplı göçüklerde vakum sistemi uygulanırken, özel olarak ilgilenilmesi gereken zorlu bölgelerde, genel olarak özel çalışma kiti kullanılmaktadır. Bunun dışında masaj tekniği de daha büyük çaplı göçük durumları için firma kapsamında kullanılan yaygın yöntemler arasında ifade edilebilir.

Boyasız göçük düzeltme uygulamasının sağlıklı bir şekilde tamamlanabilmesi için, göçük bulunan aracın daha önce hiçbir işlemden geçmemiş olması, orijinali dışında boyanmamış ya da macunlama gibi durumlara maruz kalmamış olması gerekmektedir. Bunun nedeni ise, yüksek performanslı bir sonuç alabilmektir. Şayet araç daha önce bir işlemden geçmiş ise, göçük düzeltilirken boyada çatlamalar, dökülmeler ortaya çıkabilir. Kaporta dışındaki zor bölümlerde ise, sacda incelme meydana gelebileceği için aracın görüntüsü eskisi gibi olmayabilir. Ancak aksi durumlarda, ilgili ekipman kullanılarak göçüğün tamamen ortadan kaybolmasına olanak sağlanmaktadır.

Car Mos firması dahilinde öncelikli olarak araçta bir hasar tespiti yapılmaktadır. İşini düzgün yapan bir firma olarak Car Mos, bu aşamada araç sahibinin katılımını da önemsemektedir. Personeli son derece deneyimli ve işinin ehli olan firmada, işlem sonucundan memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Vakum, vantuz veya masaj tekniği duruma uygun olarak kullanılarak 8 santimetreye kadar göçükler toparlanabilir olarak kabul edilmektedir. Hangi yöntemin daha uygun olacağı, personele bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Göçük sebebi ne olursa olsun, söz konusu olan çok derin veya büyük çaplı bir göçük değilse, işlemler kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Fiziksel şiddet nedeniyle gerçekleşen çökmeler, dolu nedeniyle ortaya çıkan göçükler, küçük çaplı kazalar sonucu meydana gelen içe göçmeler ve taş gibi sebeplerle ortaya çıkan hasarlar, boyasız kaporta düzeltme işlemi ile ilk günkü görünümüne yeniden ulaşabilmektedir.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.