M.ERİM GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

M.ERİM GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTI

 

Çamcı Köyünde deden toruna uzun yıllar hizmet veren Doğan tekel işletmecisi M.Doğan Kıvrak üçüncü erkek evladı Mehmet Erim için kırk hayır yemeği verdi.

 

Dedesi Mehmet Kıvrak, Babası İbrahim Kıvrak’tan bayrağı teslim alan Mehmet Doğan Kıvrak işletmesini bir adım dağa ileriye taşıyarak Çamcı Mahallesinde hizmetlerini aksatmadan sürdürüyor.

 

İbrahim Efe ve Ali Ege’den sonra üçüncü erkek evladı Mehmet Erim’i dünyaya getiren Eşi Karanfil Kıvrak’ı çok sevdiğini belirten M.Doğan Kıvrak, eşine teşekkür ederek;” Mehmet Erim’le büyük bir aile olduk, M. Erim gücümüze güç kattı. Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan başta Çamcı mahallemiz sakinleri olmak üzere bütün eş ve dostlarımıza teşekkür ediyorum. Kıvrak ailesi olarak mahallemize daha uzun yıllar hizmet vereceğiz” dedi.

 

Kıvrak ailesinin verdiği hayır yemeğine köylülerin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.