YA Dijital Instagram Hesap Onaylatma

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout intendEnbet Alt Yapıları Nelerdir? – 26 Mayıs 2017Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır? – 4 Nisan 2017Sepetli vinç nasıl kiralanır? – 14 Mart 2017KESİNTİSİZ FİLM İZLEME – 12 Mart 2017Yeşilpınar Kombi Servisi – 1 Şubat 2017Paranızı Saydırmaya Başlayın – 29 Ocak 2017YA Dijital Instagram Hesap Onaylatma – 22 Ocak 2017Ankara İngilizce Tercüme Bürosu […]

YA Dijital Instagram Hesap Onaylatma

Ünlü biriyseniz ya da marka değeri olan bir kurumun sahibiyseniz sosyal medya hesaplarınızın da taklitlerinden sakınması için onaylatılması gerekir.

Halk arasında mavi tık ya da instagram mavi tık olarak bilinen bu durum, resmi olarak instagram yetkilileriyle yazışarak, belirli şartları yerine getirmeniz durumunda hesabınızda görülmektedir. Kendiniz de alabileceğiniz gibi, bu işi yapan sosyal medya ajansımız YA Dijitale de, tüm sosyal hesaplarınızı onaylatabilirsiniz.

Birçok ünlü ismin hesaplarını onaylatan ajansımız, sosyal medya konusunda size her türlü desteği sağlayacaktır.

Mavi Tık Ne Demek?

Sosyal medyada mavi tıkın anlamı onaylanmış resmi hesap demektir. Mavi tık almış olan hesapların, taklit hesaplardan ayırt edilmesini sağlayan bir etiketi vardır ve onay işaretinin mavi bir şekilde gösterilmesiyle resmileşir.

Mail gönderdiğinizde, sizden bazı şartlar ve doğrulamalar yapmanız durumunda hesabınızın onaylanacağı konusunda bir geri bildirim gelir ve bu şartları yerine getirirseniz hesabınız onaylanır. Böylece takipçileriniz sizin gerçek paylaşımlarınızı görebilirler.

Mavi Tıkı Kimler Kullanır?

Onaylı hesabı ülkemizde de dünyada da ünlü isimler kullanmaktadır. Sanatçılar, bilim adamları, siyasetçiler, edebiyatçılar, gazeteciler ve toplum tarafından tanınan kişiler mavi tıkı kullanır.

Maalesef mavi tık konusunda çeşitli hileler çıkmıştır ve bu gibi durumların önüne geçmek için YA Dijital gibi bir sosyal medya ajansından destek alarak, sizin adınıza paylaşımda bulunanları resmi hesabınızla geri plana atabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.