112 ŞOFÖRLERİ YUVAYA DÖNDÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

112 ŞOFÖRLERİ YUVAYA DÖNDÜ

 

Burhaniye Devlet Hastanesinde görevli  olan ve 16 Haziran tarihinden itibaren Devlet Hastanesi ile entegre olarak çalışan 112 istasyonunda görev yapan 3 ambulans şoförü  Devlet Hastanesine geri döndü.

Geçici görev ile 112 ambulans istasyonunda görev yapan Ahmet Çal, Şinasi Çakmak ve Ümit Dündar’ın görevlerine geri dönmesi ile yemekte kutlandı. 3 ambulans şoförü Ahmet Çal, Şinasi Çakmak ve Ümit Dündar için 112 ambulans istasyonu çalışanları bir yemek düzenledi. Burhaniye Taylı Caddesi üzerinde bulunan Çınaraltı Restaurant ta bir araya gelen sağlık çalışanları, mesai arkadaşlarının düzenlediği yemek karşısında duygularını gizleyemedi. Yaklaşık olarak 6 ay 112 istasyonunda görev yapan ambulans şoförü Ahmet Çal, “ görev gereği geçici olarak 112 istasyonunda görevde bulunduk. Görevlerimizin sona ermesinden sonra mesai arkadaşlarımızın Çınaraltı Restaurant ta düzenledikleri veda yemeği bizleri çok duygulandırdı. Böylesine önemli bir yemeği düzenleyen tüm 112 çalışanlarına çok teşekkür ederiz”  dedi.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.