" />
USD
3,6752
EURO
4,3292
ALTIN
151,4149

TİYATROYA YOĞUN İLGİ

Edremit Canlar Tiyatrosu’nun, Edremit Belediyesi ve Cem Vakfı Edremit Şubesi’nin katkılarıyla hazırladığı “Kadın Vatandır” oyununa Edremitleri yoğun ilgi gösterdi. Edremit Şükrü Tunar kültür merkezinde sahne alan oyunu izleylemeye, Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Metin Tuncer, Cem Vakfı Genel Merkez Başkanı Erdoğan Döner,  Genel Merkez Başkan Yardımcıları Mehmet Şahin, Kazım Aktaş ve Ali Taş, Cem Vakfı […]

TİYATROYA YOĞUN İLGİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Canlar Tiyatrosu’nun, Edremit Belediyesi ve Cem Vakfı Edremit Şubesi’nin katkılarıyla hazırladığı “Kadın Vatandır” oyununa Edremitleri yoğun ilgi gösterdi.

Edremit Şükrü Tunar kültür merkezinde sahne alan oyunu izleylemeye, Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Metin Tuncer, Cem Vakfı Genel Merkez Başkanı Erdoğan Döner,  Genel Merkez Başkan Yardımcıları Mehmet Şahin, Kazım Aktaş ve Ali Taş, Cem Vakfı Güre Şube Başkanı İbrahim Yılmaz ve Şube Başkan yardımcısı Ali Yalçın ve çok sayıda vatandaş geldi.

İzleyiciler pür dikkat izlerken oyun sonunda memnuniyetleri gözlerinden okunuyordu. Amatör bir ruh ve heyecanla 4 aydır oyuna hazırlanan oyuncular çalışmalarının semeresini almış olmanın mutluluklarını yaşadılar.

Figen Mete’nin yazıp yönettiği  “Kadın Vatandır” oyunda; Ali Yalçın, Aşır Altınöz, Ayla Günay, Figen Mete, Gül Moralı, Gülşen Özkan Uluskan, Hasan Atay, Haydar Şimşir, İbrahim Aydemir, İbrahim Pektaş, Kenan Düzkaya, Mefharet Düzkaya, Meral Azar, Saadet Yalçın Şükriye Akşahin ve Rukiye Gültekin rol alacaklar.

Oyun sonunda oyun yönetmeni ve oyunculara plaket verildi.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.