" />
USD
3,6725
EURO
4,3193
ALTIN
151,6011

BUGÜN HER BİRİMİZ BİR MUSTAFA KEMAL OLMAK VE CUMHURİYETE SAHİP ÇIKMAK  ZORUNDAYIZ.

  CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın Edremitteki çalışmalarını Cumartesi günü de sürdürdü. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın halka açık olarak düzenlediği basın toplantısına katılan Balıkesir Milletveki Ahmet Akın daha sonra Kamil Saka ile birlikte Edremit Belediyesi Gürespor, OGM Orman Gençlik Spor basketbol maçını izledi. Daha sonra CHP Edremit İlçe Örgütü tarafından […]

BUGÜN HER BİRİMİZ BİR MUSTAFA KEMAL OLMAK VE CUMHURİYETE SAHİP ÇIKMAK  ZORUNDAYIZ.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın Edremitteki çalışmalarını Cumartesi günü de sürdürdü. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın halka açık olarak düzenlediği basın toplantısına katılan Balıkesir Milletveki Ahmet Akın daha sonra Kamil Saka ile birlikte Edremit Belediyesi Gürespor, OGM Orman Gençlik Spor basketbol maçını izledi.

Daha sonra CHP Edremit İlçe Örgütü tarafından düzenlenen Danışma Kurulu Toplantısına katılan Akın burada yaptığı konuşmada “ Şu anda gündemimiz rejim değişikliği öngören anayasa referandumu. Biz TBMM’de gerekli mücadeleyi verdik. Şimdi sıra halkımızda. Bu süreçte en büyük görev yine başta bize yani Cumhuriyet Halk Partisine düşüyor. İyi ki Cumhuriyet Halk Partisi var. Çünkü tek adam rejimine karşı bizden başka etkili mücadele veren yok. Biz bu saatten itibaren parti ayrımı yapmaksızın, her partiye oy vermiş vatansever yurttaşlarımıza tek adam rejiminin getireceği felaketi anlatmak zorundayız. Refenadumda Cumhuriyet mi, diktatörlük mü istiyoruz o oylanacak. Şunu açık ve net olarak söylemek zorundayız. Getirilmek istenen sistem Diktatörlüktür. Bu yüzden buradakilerin her biri Mustafa Kemal olmak ve Cumhuriyete sahip çıkmak  zorundadır. Bugün için birlik, beraberlik ve dayanışma  anlayışı içerisinde  bu yıkım projesi karşısında dimdik ayakta durup mücadele vermek zorundayız” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.