EDREMİT’E DESTİNASYONLAR DALINDA EN ETKİN TANITIM ÖDÜLÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

EDREMİT’E DESTİNASYONLAR DALINDA EN ETKİN TANITIM ÖDÜLÜ

 

Edremit, dünyanın en büyük turizm fuarlarından birisi olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı´nda (EMITT) “Destinasyonlar Dalında En Etkin Tanıtım” ödülünün sahibi oldu.

 

İstanbul Büyükçekmece TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi´nde yapılan dünyanın beşinci büyük turizm fuarlarından olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) sona ererken Edremit standı yine ödülle döndü.

Fuar boyunca tanıtım faaliyetleri, soğuk heykeller, standdizaynı ve doğal güzellikler ile dolu görsellerle ilgi odağı olan Edremit standı EMITT 2017’nin “Destinasyonlar Dalında En Etkin Tanıtım”” ödülüne layık görüldü. TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi´nde düzenlenen ödül töreninde Edremit Belediyesi adına ödülü Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Eyüp Satıl, EMITT yönetiminden teslim aldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Eyüp Satıl,  EMITT turizm fuarında emeği geçen personeline ve ödüle layık görenlere teşekkür etti.

İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde yapılan ve 70’in üzerinde ülkeden 4 bin 500 katılımcının yer aldığı EMITT’te Edremit standı ilgi gördü. Fuar boyunca tanıtım faaliyetleri, soğuk heykeller, halk oyunları ekibi, standdizaynı ve doğal güzellikler ile dolu görsellerle ilgi odağı olan Edremit EMITT 2017 yılının“Destinasyonlar Dalında En Etkin Tanıtım”ödülünün sahibi oldu. Edremit Belediyesi adına ödülü Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Eyüp Satıl, EMITT yönetiminden teslim aldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.