“ÇALIŞMA BARIŞI ÇOK ÖNEMLİ”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

“ÇALIŞMA BARIŞI ÇOK ÖNEMLİ”

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bem-Bir-Sen ile Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzaladı. İmza töreninde konuşan Başkan Uğur, “Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bu çalışma barışının devam etmesi, ülkenin huzur ve güven içerisinde yoluna devam etmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz” dedi.

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bem-Bir-Sen ile Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzaladı. Başkanlık makamında gerçekleşen Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi İmza Töreni’ne, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Bekir Bahar, Mali Hizmetler Daire Başkanı İsmail Çur ve Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Cenk Davulcu ile Büyükşehir Belediyesi personeli katıldı.

 

BAŞKAN UĞUR’A TEŞEKKÜR

 

İmza töreni ardından Başkan Uğur’a teşekkür eden Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Büyükşehir’deki alttan üste kadar tüm personelin ekip ruhu içerisinde çalıştığını söyledi. Belediye personelinin Başkan Uğur ile ekip ruhu içerisinde çalıştığını ifade eden Turbay, “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde her şeyi ile bir ekip ruhu var. Balıkesir’e hizmet eden bir ekip var. Bu anlamda gurur duyuyorum. Başkanımızı yıllardır Ankara’dan siyasetten tanıyorum. Sevdiğim bir dostum ve arkadaşımdır. Siyasete yön verebilen ve çığır açan bir belediye başkanımızdır. Kendisinin çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Başkanımıza çalışanlarımız adına teşekkür ediyorum. İşveren olarak gereğini yerine getirmiştir. Bu anlamda arkadaşlarımızın da gayretleri devam ediyor” diye konuştu.

 

BAŞKAN UĞUR: “ÇALIŞMA BARIŞI ÇOK ÖNEMLİ”

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nden çalışan memurlarla ilgili Sosyal denge Tazminatı Sözleşmesi imzaladıklarını söyleyen Başkan Uğur, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay’a teşekkür etti. Sözleşmenin Balıkesir’e hayırlı olmasını dileyen Başkan Uğur, “Sözleşmemiz Balıkesir’imize, çalışanlarımıza, belediyemize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah ülkemizdeki çalışma başarışı çok önemli. Bende Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bu çalışma barışının devam etmesi, ülkenin huzur ve güven içerisinde yoluna devam etmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz” dedi.

 

Konuşmaların ardından sözleşmenin imzalanmasıyla sona eren törende, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay ve Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Cenk Davulcu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur`a teşekkür ederek çiçek hediye etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.