BAŞKAN SAKA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BAŞKAN SAKA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, her ay düzenli olarak yapılan değerlendirme toplantısında mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarlar toplantıda tek tek söz alarak mahallelerle ilgili talep ve sorunlarını dile getirdiler.

Edremit Belediyesi’nde her ay meclis toplantısından önce düzenlenen değerlendirme toplantısında Belediye Başkanı Kamil Saka mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Belediye meclis salonunda gerçekleşen Şubat ayı toplantısında Başkan Saka yapılan çalışmaları anlatırken, muhtarlardan da bilgi aldı. Sorunlara anında müdahale konusunda ekiplerin titizlikle çalıştıklarını belirten Başkan Saka, muhtarların talep ve önerilerini de dinledi. Hedeflerinin marka kent olduğunu vurgulayan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Modern bir Edremit’i birlikte, beraberce inşa etmek için çalışıyoruz. Bu noktada her ay bizlerle bir araya gelerek sorunları masaya yatıran ve öneriler getiren muhtarlarımıza Edremit’in geleceğine katkı sağladıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.