BURHANİYE BELEDİYESPOR TAKIMLARI NAMAĞLUP OLARAK TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA GİDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BURHANİYE BELEDİYESPOR TAKIMLARI NAMAĞLUP OLARAK TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA GİDİYOR

Burhaniye Belediyespor başarıları devam ediyor. Mücadele ettiği değişik branşlarda mücadele eden Burhaniye Belediyespor Futbol takımlarından U15 ve U19 kategorilerinde ki takımlar il şampiyonları olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.

Öncelikle Körfez bölgesinde yaptıkları maçlardan başarıyla çıkan daha sonra il çapında yaptıkları maçlardan da birinci çıkarak başarılarını taçlandıran Burhaniye Belediyespor U15 ve U19 takımları Türkiye Şampiyonalarına katılamaya hak kazandılar. Türkiye Şampiyonası için hazırlıklarını devam ettirdiklerini söyleyen takım antrenörleri Onur Durmaz ve Umut Baysal oyuncuların çok istekli ve yetenekli olduğunu belirterek namağlup olarak Türkiye şampiyonasına giden takımlarımızın başarılı olacağına inanıyoruz dediler. Burhaniye Belediyespor Başkanı Cemal Akkılınç “öncelikle gençlerimize başarılarının devamını diliyorum. İlde ettikleri başarı takdire şayan… Her iki takımımızda namağlup olarak Türkiye Şampiyonasına gidiyor. Başta Belediye Başkanımız Necdet Uysal olmak üzere hocalarımıza, tüm yönetim kurulumuza ve Burhaniyelilere sporcularımızın yanında ve destekçileri olduğu için teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.