BALYA BELEDİYESİ ADINA BİLARDO DÜNYA KUPASINDA YARIŞACAK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BALYA BELEDİYESİ ADINA BİLARDO DÜNYA KUPASINDA YARIŞACAK

 

 

Balıkesir’in Balya ilçesinde, belediye sporcusu Erkan Arık, 3 Bant Bilardo Dünya Şampiyonasında Türkiye’ye temsil edecek. Spora ve sporcuya büyük önem verdiklerini anlatan MHP’li Belediye Başkanı Osman Kılıç, Arık’ın Balya’nın ve Türkiye’nin adını duyuracağını söyledi.

Bir çok kez Balıkesir ve bölge şampiyonlukları olan Erkan Arık,, Balya Belediyesini temsilen Dünya kupası 3 bant Bilardo Şampiyonasına katılıyor. 6-12 Şubat Bursa Merinos Kültür Merkezinde 3 Bant Bilardo Dünya Şampiyonasında Balya Belediyesi ve Türkiye’yi temsil eden isimlerden olan Erkan Arık, Belediye Başkanı Kılıç’ı  ziyaret ederek teşekkür etti ve başarı sözü verdi. Başkan Kılıç,” 06.Şubat  Pazartesi saat:12:30’da İtalyan rakibiyle karşılaşacak olan temsilcimize başarılar dilerim. Başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.