" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

DiamondHair Saç Bakım Şampuanı

Birçok kadının hayalinde hızlı ve sağlıklı uzayan saçlar vardır. Diamond Hair sayesinde artık bu bir hayal değil. Bu ürün sayesinde artık kırılan dökülen saçlara veda edip sağlıkla uzayan ve güçlü uzun, parlak saçlara kavuşacaksınız. Saçlarınız hava koşulları, beslenme alışkanlıkları, kullandığınız ısıtıcılar, fön makinesi, kurutma makinesi, saçı sürekli bağlamak, şekillendirirken verilen zararlar nedimeyle artık uzamaz hale […]

DiamondHair Saç Bakım Şampuanı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Birçok kadının hayalinde hızlı ve sağlıklı uzayan saçlar vardır. Diamond Hair sayesinde artık bu bir hayal değil. Bu ürün sayesinde artık kırılan dökülen saçlara veda edip sağlıkla uzayan ve güçlü uzun, parlak saçlara kavuşacaksınız.

Saçlarınız hava koşulları, beslenme alışkanlıkları, kullandığınız ısıtıcılar, fön makinesi, kurutma makinesi, saçı sürekli bağlamak, şekillendirirken verilen zararlar nedimeyle artık uzamaz hale gelmiş, uçları kırılmış ve dökülmeler başladıysa saçlarınızın ihtiyacı olan tek şey Diamond Hair saç uzatma maskesi ve şampuanıdır. Bu ürün sayesinde saçlarınız artık ayda 7 cm uzayacak.

Saçların ayda 7cm uzaması hayal gibi görünüyor değil mi ama artık DiamondHair sayesinde mümkün. Sağlıklı ve hızlı uzayan saçlarınıza artık herkes hayranlıkla bakacak.

DiamondHair İçerisinde Bulunanlar

Isırgan Otu Yağı, Avokado Yağı, Badem Yağı, Mersin Yaprağı Yağı, Hint Yağı, Çörek Otu Yağı, Ceviz Yaprağı Yağı, Biberiye Yağı, Menekşe Yağı, Zeytinyağı, Susam Yağı gördüğünüz üzere DiamondHair ürününün içerisinde saçlarınıza zarar verecek alerji ve kaşıntı yapacak hiçbir etken yoktur. Tamamen doğal ürünlerle hazırlanmıştır. DiamondHair ürünü içerisinde yağlarla birlikte size doğal şampuanlar da gönderilecektir.

DiamondHair saç uzatma ürününü hem bayanlar hem de erkekler kullanabilir. Ünlü isimlerin de kullandığı ve önerdiği Diamond Hair size ve saçlarınıza hayal ettiğiniz güzelliği kavuşturacak.

Artık saçlarınız eskisinden daha güzlü ve parlak olacak bazı etkenler yüzünden saçlarınızı kestirmiş olabilirsiniz. Saçlarınızın uzaması eski haline gelmesi artık size bir hayal gibi görünebilir DiamondHair sayesinde artık saçlarınızdaki farkı göreceksiniz

DiamondHair bütün seçkin eczanelerde bulabilirsiniz isterseniz internet üzerinden de sipariş edebilirsiniz. İnternet üzerinden sipariş ettiğinizde kargo ücreti alınmayacaktır. Ve kapıda ödeme seçenekleri vardır.

Ürünü düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. DiamondHair kutuda size gelecektir kutunun içerisinde paket tercihinize göre 15 tane bakım yağı ve 15 tane şampuan bulunacaktır. Bakım yağını banyo yapmadan önce saçınıza masaj yaparak uyguluyorsunuz ve ardından 15-20 dakika saçınızda bunu bekletiyorsunuz daha sonra kutunun içerisinde bulunan şampuanlarla yıkıyorsunuz. Bu ürünü kullanırken ek olarak başka bir şampuan, sabun ya da saç kremi kullanmayınız aksi taktirde ürününüz yan etki yapabilir.

Gördüğünüz üzere hayalinizdeki saçlara kavuşmak DiamondHair sayesinde bu kadar kolay.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.