" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

En Şık Kap Modelleri Moda Sena’da!

Kap modelleri, tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği dış giyim ürünlerinden biridir. Hatta öyle ki daha ince modeller, yalnızca dışarda değil iç mekanlarda da kullanılabilmektedir. Kışlık kap modelleri ise daha kalın ve hacimli kumaşlardan yapıldığı için genellikle dış giyim ürünü olarak kullanılır. Kap modelleri genellikle tesettür tunikler ile kombinlenir. Tunik giymeyi tercih etmeyen kadınlar için […]

En Şık Kap Modelleri Moda Sena’da!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kap modelleri, tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği dış giyim ürünlerinden biridir. Hatta öyle ki daha ince modeller, yalnızca dışarda değil iç mekanlarda da kullanılabilmektedir. Kışlık kap modelleri ise daha kalın ve hacimli kumaşlardan yapıldığı için genellikle dış giyim ürünü olarak kullanılır. Kap modelleri genellikle tesettür tunikler ile kombinlenir. Tunik giymeyi tercih etmeyen kadınlar için kap parçalar oldukça şık bir alternatiftir. Birbirinden kaliteli, göz alıcı, hoş ve kullanışlı kap tasarımları www.modasena.com internet adresinde sizleri bekliyor.

Tesettür Giyim Kombinleri Nasıl Yapılır?

Büyük beden kadınlar; kombin yaparken mutlaka vücutlarındaki fazla bölgeleri gizleme yoluna gitmelidir. Daha katmanlı ve illüzyon kesimli modelleri tercih ederek basen ya da karın bölgesindeki fazlalıkları ustaca kamufle edebilirler. Üst bedeni alt bedenine göre daha geniş olan bayanlar kalçayı kapatan tek düğmeli kap modelleri ya da blazer ceket modellerini değerlendirebilirler. Basen ve kalça bölgesinde fazlalığı olan hanımlar degrade denilen renk geçişleri olan kumaşları tercih etmelidir. Üst bölgeleri açık aşağı doğru gittikçe koyulaşan degrade kumaştan üretilen modeller, büyük beden kadınları çok daha hoş gösterecektir. Büyük beden hanımlar; büyük desenli, kalın kumaşlı parçalar, jakarlı, enine çizgili, dar ve slim fit kesimlerden uzak durmalıdır. Çünkü bu tür kesim ve modeller sizi olduğunuzdan daha iri gösterecektir.

 

Kumaş seçimlerinde daha yumuşak dokulu, akıp giden, dökümlü ve ince olanlara yönelmelisiniz. Kalın ve kabarık kumaşlardan yapılan kıyafetler sizi çok hoş göstermez. Şifon, ipek ya da krep gibi kumaşlardan yapılan elbiseler, etekler, tunik ve gömlekler size çok yakışacaktır. Çok işlemeli ve kabarık olan brokar hatta brode kumaşlar sizi daha geniş göstereceği için tercih edilmemelidir. Piliseli etek ve elbiseler yine kalça ve basen bölgesini geniş göstereceği için uzak durulmalıdır. Bunun yerine A kesimler ve anvelop stili elbiseler seçilmelidir.

 

V yaka bluz modelleri üst bedeni daha zarif göstereceği gibi boynu da daha uzun göstereceği için tercih edilebilir. V yaka boyunca aşağı doğru akan madalyon stili kolyeler bu zarafeti ikiye katlar. Asimetrik ve diagonal desenli kıyafetler hem elit hem de asil bir hava katacaktır.

 

 

 

Birbirinden kaliteli Tunik Modelleri , Ferace Çeşitleri, Tesettür Tunikler ve daha fazlası için  https://www.modasena.com/tunik internet adresinde sizleri bekliyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.