" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

“HAKSIZ KAZANÇ ELDE EDİYORLAR”

Burhaniye’de inşaat sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Ev Yapı İnşaat Malzemeleri şirketi sahibi Rıfat Özyolcu, “ bir çok Tır ve Kamyon şoförü malzeme nakliyeciliğinde haksız kazanç elde ediyor” dedi.   Böylesine Tır ve Kamyon şoförlerini tespit ettiklerini söyleyen Özyolcu, Körfez genelinde böylesine haksız kazanç elde etmeye çalışan Tır ve kamyon şoförlerine bundan böyle […]

“HAKSIZ KAZANÇ ELDE EDİYORLAR”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de inşaat sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Ev Yapı İnşaat Malzemeleri şirketi sahibi Rıfat Özyolcu, “ bir çok Tır ve Kamyon şoförü malzeme nakliyeciliğinde haksız kazanç elde ediyor” dedi.

 

Böylesine Tır ve Kamyon şoförlerini tespit ettiklerini söyleyen Özyolcu, Körfez genelinde böylesine haksız kazanç elde etmeye çalışan Tır ve kamyon şoförlerine bundan böyle nakliye verilmeyeceğini de açıkladı. Dişimizle tırnağımızla ayakta kalmak için mücadele veriyoruz diyen Özyolcu, Maalesef bazı Tır ve kamyon şoförleri inşaat şirketleri ile anlaşıp onlara aracı olarak direk fabrikadan bu anlaştıkları şirketlere nakliye yapıyor. Yaptığımız araştırma sonucu bu işi yapanları tek tek tespit ve artık bu kamyon ve tır şoförlerine  nakliye işi vermeyeceğiz. Bu şoförler anlaştıkları firmalar ile malzemeleri doğrudan fabrikadan çekerek daha fazla nakliye parası aldıklarını ve firmalara faturalımı faturasız mı getirdikleri belli olmayan bir şekilde taşıma yaptıklarını ve bu araçların bir kontrolünün olmaması şoförleri  bu işe yönlendiriyor. Plaka tespiti yapılan bu tır ve kamyonların haksız rekabete yol açtıklarını da sözlerine ekleyen Özyolcu, böylece bu malzeme sevkiyatı yapan kamyon ve tırlara karşı devletin bir an evvel önlem almasını ve denetleme yapılmasını istedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.