" />
USD
3,6729
EURO
4,3197
ALTIN
151,5510

KÖRFEZİN MELEKLERİ ATA’NIN HUZURUNDA

  Çankaya Üniversitesi maçı için Başkent Ankara’ya giden Edremit Belediyesi Gürespor Kadın Basketbol takımı Anıtkabir’i ziyaret ederek ederek Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü andı.   Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin (TKBL) 24. Hafta mücadelesinde Çankaya Üniversitesi maçı için Başkent Ankara’ya giden Edremit Belediyesi Gürespor, ilk önce Anıtkabir’i ziyaret etti. Edremit Belediyesi Gürespor yönetici, teknik […]

KÖRFEZİN MELEKLERİ ATA’NIN HUZURUNDA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Çankaya Üniversitesi maçı için Başkent Ankara’ya giden Edremit Belediyesi Gürespor Kadın Basketbol takımı Anıtkabir’i ziyaret ederek ederek Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü andı.

 

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin (TKBL) 24. Hafta mücadelesinde Çankaya Üniversitesi maçı için Başkent Ankara’ya giden Edremit Belediyesi Gürespor, ilk önce Anıtkabir’i ziyaret etti. Edremit Belediyesi Gürespor yönetici, teknik heyet ve sporcuları resmi tören ile mozoleye çelenk koyup saygı duruşunda bulundu. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha sevgi ve saygı ile andı. Gürespor heyeti Anıtkabir Özel defterini imzaladıktan sonra Anıtkabir Müzesi’ni gezdi. Edremit Belediyesi Gürespor adına Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayan İdari Menajer Fatih Tok, “Edremit Belediyesi Gürespor olarak huzurundayız. “Benim Türk milleti için yapmak istediklerim ve başarmaya çalıştıklarım ortadadır. Benden sonra beni benimsemek isteyenler muhtemel fiiller üzerinde akıl ve bilimin rehberliğini kabul ederlerse manevi mirasçılarım olurlar” Bizler işte bu mirasın mensuplarıyız. Bu mirası bizden sonra gelecek olan nesillere aktarmaya söz veriyoruz. Sen rahat uyu Atam” şeklinde yazdı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.