" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

3’TE 3 PROJESİNDE 8. SINIF TÜRKİYE 1. ALÇEV’DEN

  “Eğitimin Tek Adresi ALÇEV” sloganı ile Altınoluk’ta faaliyetlerini sürdüren Çağdaş Eğitim Vakfı Ortaokul’u 8. sınıf Öğrencisi Ozan Özgür Demir, 3’te 3 projesi sınavlarında tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye Birincisi oldu.   Öğrencinin bireysel başarısının yanı sıra Okul 8. sınıflar arasında Türkiye genelinde 4. olurken Edremit ilçesinde birinci oldu.   Okul müdürü Seda Güzeliş konuyla […]

3’TE 3 PROJESİNDE 8. SINIF TÜRKİYE 1. ALÇEV’DEN
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

“Eğitimin Tek Adresi ALÇEV” sloganı ile Altınoluk’ta faaliyetlerini sürdüren Çağdaş Eğitim Vakfı Ortaokul’u 8. sınıf Öğrencisi Ozan Özgür Demir, 3’te 3 projesi sınavlarında tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye Birincisi oldu.

 

Öğrencinin bireysel başarısının yanı sıra Okul 8. sınıflar arasında Türkiye genelinde 4. olurken Edremit ilçesinde birinci oldu.

 

Okul müdürü Seda Güzeliş konuyla ilgili gazetemize yaptığı açıklamada 3’te 3 projesi kapsamında Türkiye genelinde yapılan sınavlarda başarılı olan öğrencilerini ve öğretmen arkadaşlarını özverili çalışmalarından dolayı kutladığını belirterek teşekkür etti.

Güzeliş açıklamasını şöyle sürdürdü; ”Eğitim’de başarı, öğrenci, öğretmen ve veli’den oluşan unsurların birlikte diyalog içinde sistemli ve düzenli çalışması ile elde edilebilir. Özellikle sınavda bütün soruları doğru yanıtlayarak Türkiye birincisi olan Öğrencim Ozan Özgür Demir’i ve onun ailesini kutluyorum.  Ayrıca Okulumuza Türkiye dördüncülüğü ve İlçe birinciliği kazandıran bütün 8. sınıf öğrencilerimi ve bütün öğretmenlerimi ve velilerimizi kutluyor her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Sınavda birinci olan Ozan Özgür Demir’in annesi Rehber Öğretmen Sultan Demir ve Babası Öğretmen Hüseyin Demir’de çocuklarının başarısı sonrası duygularını şöyle ifade ettiler. Anne Sultan Demir;” Oğlumun başarısından çok mutlu oldum. Kendisi düzenli ve özverili çalışarak, öğretmenlerinin de katkısı ile bu başarıyı elde etti onunla guru duyuyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Başta Öğretmenler olmak üzere bütün Alçev Çalışanlarına da ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Baba Hüseyin Demir ise;”Oğlum düzenli olarak çok çalıştı. Kendisini kutluyorum. Katkılarından dolayı Alçev yönetici ve öğretmenlerine ve bütün çalışanlarını teşekkür ediyorum. Oğlum Ozan Özgür çalışmalarını aynı titizlikle çalışarak kendisine, ailesine, ülkesine ve dünyaya faydalı bir birey olacaktır.” diye konuştu.

Alçev Orta Okulu Müdür eda Güzeliş ve Müdür yardımcısı Kazım Güngör idaresinde bütün öğretmenler ile Eğitimin Tek Adresi’nin ALÇEV olduğunu bir kez daha ispatladılar.

 

Hüseyin EOĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.