" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ARDAHAN EMLAK VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK AÇILDI

  Ardahan Emlak, İnşaat ve Gayrimenkul Danışmanlık Altınoluk’ta körfezin hizmetine girdi.   Gözde mesleklerden “Emlakçılık”  ya da yeni ismiyle “Gayrimenkul Danışmanlığı” gözde bir meslek olmasının yanında suistimale açık olduğu için bu işi yapanlarda aranan en başta gelen özellik de müşterilere doğru bilgiyi aktarmak.   Altınoluk’ta faaliyete başlayan gösteren “Ardahan Emlak, İnşaat ve Gayrimenkul Danışmanlık” sahibi […]

ARDAHAN EMLAK VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK AÇILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Ardahan Emlak, İnşaat ve Gayrimenkul Danışmanlık Altınoluk’ta körfezin hizmetine girdi.

 

Gözde mesleklerden “Emlakçılık”  ya da yeni ismiyle “Gayrimenkul Danışmanlığı” gözde bir meslek olmasının yanında suistimale açık olduğu için bu işi yapanlarda aranan en başta gelen özellik de müşterilere doğru bilgiyi aktarmak.

 

Altınoluk’ta faaliyete başlayan gösteren “Ardahan Emlak, İnşaat ve Gayrimenkul Danışmanlık” sahibi Necat tuna;”Altınoluk’ta olmamıza rağmen bütün körfeze hizmet etmek istiyoruz. İster yatırım amaçlı ister ihtiyacına binaen küçük birikimlerini gayrimenkul alarak değerlendirmek isteyen müşterilerimizin, o birikimlerini nasıl güçlükle biriktirdiklerinin bilinci ile son kuruşuna kadar etkin kullanmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Mal canın yongasıdır. Zorluklarla elde edilen birikimlerin boş heba olmasını istemiyoruz.” Dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.