ARDAHAN EMLAK VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK AÇILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

ARDAHAN EMLAK VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK AÇILDI

 

Ardahan Emlak, İnşaat ve Gayrimenkul Danışmanlık Altınoluk’ta körfezin hizmetine girdi.

 

Gözde mesleklerden “Emlakçılık”  ya da yeni ismiyle “Gayrimenkul Danışmanlığı” gözde bir meslek olmasının yanında suistimale açık olduğu için bu işi yapanlarda aranan en başta gelen özellik de müşterilere doğru bilgiyi aktarmak.

 

Altınoluk’ta faaliyete başlayan gösteren “Ardahan Emlak, İnşaat ve Gayrimenkul Danışmanlık” sahibi Necat tuna;”Altınoluk’ta olmamıza rağmen bütün körfeze hizmet etmek istiyoruz. İster yatırım amaçlı ister ihtiyacına binaen küçük birikimlerini gayrimenkul alarak değerlendirmek isteyen müşterilerimizin, o birikimlerini nasıl güçlükle biriktirdiklerinin bilinci ile son kuruşuna kadar etkin kullanmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Mal canın yongasıdır. Zorluklarla elde edilen birikimlerin boş heba olmasını istemiyoruz.” Dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.