EDREMİT PARKLARLA DONATILIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

EDREMİT PARKLARLA DONATILIYOR

 

Edremit Belediyesi tarafından yeni yapılan parklar ve bahçe ve yeşil alan düzenlemeleri devam ediyor. Parklar oyun grupları ve spor aletleri donatılıyor.

 

Edremit Belediyesi tarafından ilçe genelinde ki park ve bahçeler yeninden düzenlenirken Tuzcumurat, Hamidiye ve Akçay Mahallesi’ne yeni parklar yapılıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yeni parkların yapımı hızlı bir şekilde devam ederken mevcut parklarda yeniden düzenlenerek vatandaşların nefes alabilecekleri, çocukların gönül rahatlığıyla oynayabileceği, ailelerin hoşça vakit geçirebileceği alanlar olarak hizmete sunuluyor. Kentlerin parkları ile nefes aldığını kaydeden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Öncelikle Tuzcumurat, Hamidiye, Akçay Mahallesi’ne yeni parkları kısa süre içerisinde bitireceğiz. Bunun yanında ilçemizin değişik yerlerinde toplam 47 parkımızı çocuk oyun grupları ve açık hava spor aletleri ile donatıyoruz. 5 parkımızda engelli çocuklarımızın kullanımına uygun oyun grupları ile engelsiz park olarak düzenliyoruz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.