BÜYÜKŞEHİR’DEN KEPSUT’A DESTEK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BÜYÜKŞEHİR’DEN KEPSUT’A DESTEK

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Kepsut’un Hotaşlar ve Osmaniye Mahallelerine ziyaretlerde bulunarak Büyükşehir tarafından yapılan çalışmaları inceledi, vatandaşlarla sohbet etti.

 

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Kepsut’un Hotaşlar ve Osmaniye Mahallelerine ziyaretlerde bulunarak Büyükşehir tarafından yapılan çalışmaları inceledi, vatandaşlarla sohbet etti. Kepsut Kaymakamı Murat Atıci, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul ve belediye meclis üyelerin de hazır bulunduğu ziyaretlerin ilk durağı Hotaşlar Mahallesi oldu.

 

Hotaşlar’da Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile Kepsut Belediyesi tarafından yapımı süre halı saha ve sosyal tesis inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Uğur, yetkililerden ve mahalle muhtarından bilgi aldı. Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşların her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarını sürdüreceklerini ifade eden Başkan Uğur, “Kepsut ilçemizin Hotaşlar mahallesinde Büyükşehir Belediyesi olarak yapımına destek olduğumuz halı saha ve sosyal tesisleri Kepsut Belediye Başkanımız İsmail Cankul ile inceledik. Vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Başkan Uğur ve beraberindekiler daha sonra Osmaniye Mahallesinde hayırseverlerin müşterek gayret ve desteği neticesinde yapımı tamamlanan ve çevre düzenlemesi Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan camide incelemelerde bulundu. Camii içerisinde vatandaşlar ile dua okuyan Başkan Uğur daha sonra mahalle kahvesinde vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.