HAVRAN’DA GELENEKSEL DEVE GÜREŞLERİ YAPILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

HAVRAN’DA GELENEKSEL DEVE GÜREŞLERİ YAPILDI

 

Havran’da 19 Şubat 2017 pazar günü yapılması planlanan geleneksel deve güreşleri hava muhalefeti olacağı düşüncesiyle bir gün öne alınarak 18 şubat cumartesi günü saat 12.00 de Kocaseyit Mesire Alanı’nda yapıldı.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy;”Balıkesir Havran Belediyesi Geleneksel Deve Güreşi etkinliğimizi AK Parti il başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Milletvekillerimiz, İlçe belediye başkanlarımız ve binlerce güreş sever vatandaşlarımızın katılımları ile gerçekleştirdik dedi.”

Havran Belediyesi personeline ve misafir devecilere Havran’lı Meşhur Köfteci İbrahim Topçu’nun Lokantası’nda ağırladı. Belediye Başkanı Emin Ersoy, Belediye Personeli ve misafir deveciler Sarraflar Çarşısı, Pazaryeri yolundaki Meşhur Köfteci’de akşam yemeklerini hep birlikte yediler. Havran Belediyesi olarak Gelecek yıllarda yine görüşmek dileğiyle misafirlerini uğurladılar.

Ayhan KURT

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.