ÖZEL ÇOCUKLARIN TURNUVA SEVİNCİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

ÖZEL ÇOCUKLARIN TURNUVA SEVİNCİ

 

Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesi kapsamında özel çocukların topluma kazandırılması, aile ve okul işbirliği içinde Edremit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi özel eğitim sınıfı öğrencileri ve velileri birlikte Bocce yarışması yaptılar. Sınıfta bulunan tüm öğrencilerin velileri etkinlikte hazır bulundu.

Her veli öğrencisi ile bir takım oluşturup yarıştılar. Yarışmalar sonucunda Melisa Kırnak ve velisi şampiyon oldular. Katılan tüm öğrencilere hediyeler verildi. Öğrenci velilerinden Hüseyin Eroğlu bu etkinlikten kendilerinin ve öğrencilerinin çok mutlu olduklarını belirti ve etkinliği hazırlayan Hikmet Ercan, Mehmet kenar; Selver Hacıoğlu ve Özlem Arslankurt’a teşekkür etti. Yarışmada aileleri ile birlikte güzel dakikalar geçiren öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.