BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDEN YENİ BİR BAŞARI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDEN YENİ BİR BAŞARI

Öğrencilerini her alanda yüksek niteliklerle donatmayı hedefleyen Bahçeşehir Koleji, yaratıcı yazım konusunda da farkını ortaya koydu.

Yıl boyunca süren yaratıcı yazarlık atölyelerinde farklı eğitmenlerle yapılan çalışmalar meyvesini verdi. Her yıl farklı temalarla zenginleşen “Yaratıcı Yazarlık Kitaplığı” bu yıl “Atasözleri ile Yaratıcı Yazılar”  ismiyle yayımlandı. Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin öykülerinden oluşan bu kitapta Burhaniye Kampüsünden de beş öğrencinin öyküsü yer alıyor. 6. Sınıf öğrencilerinden Melis ASLAN, Melis Derya ERTÜR; 7. Sınıf öğrencilerinden Zeynep ÇETİN, Çiçek AYKAÇ, Ceren ANTEKİN’in öyküleri bu güzel eserin içinde olmayı hak etti.

Bahçeşehir Koleji OKul Müdürü Neslihan ÜREN “Okuma, araştırma, sorgulama ve düşünme gibi birçok unsurun bir arada olmasını gerektiren yazma eylemi ciddi bir birikimin yansımasıdır. Okuyan, düşünen, sorgulayan bir nesil yetiştirme amacıyla çıkılan bu yolda öğrenci emeklerinin somut bir karşılığını görmek gurur verici. Öğrencilerimizin bu başarılarının artarak devam edeceği kanısındayım. Kendilerini yürekten kutluyorum.” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.