BİR YIL ARADAN SONRA MÜZİK ÇALDILAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BİR YIL ARADAN SONRA MÜZİK ÇALDILAR

 

Balıkesir’in Edremit ilçesinde, Körfez Çorumlular Platformu, 59. toplantısını Akçay’da yaparken, bir yıl aradan sonra ilk kez müzik çaldılar. 60 Çorumlunun katıldığı yemekte bir konuşma yapan Platform Başkanı İsmail Eker, hemşerilerinin iyi ve kötü günlerinde yanlarında olduklarını söyledi.

Edremit ve Burhaniye’den 60 kişinin katıldığı yemekte büyük coşku yaşandı. Yemekler yenirken, müziğin ritmine uyan konuklar doyasıya eğlenme fırsatı buldu. Hemşerilerini kapıda karşılayan Körfez Çorumlular Platformu Başkanı İsmail Eker, hemşerilerine teşekkür etti. 59. defa bir araya geldiklerini anlatan Eker,”Hepimiz Çorumluyuz. Bir birimizden sorumluyuz diyoruz. Bunun için hemşerilerimizin iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz. Hepinize teşekkür ediyoruz. Önümüz deki ay 60. toplantımızı Hattuşa’da yapmayı planlıyoruz. Toplantımıza, Karesi, Edremit ve Burhaniye kaymakamları da katılacaklar” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.