" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Kombi Servislerinde Garantili Hizmet

    Kış aylarının en büyük koruyucusu olan kombiler zamanla eskiyip arızalanmaya başlayabiliyor. Bu kombilerde ısı derecesinin ayarlanamaması, peteklere sıcaklık gitmemesi gibi birçok sorun ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle yapılması gereken garantili hizmet veren bir kombi servisini aramak olmalıdır. Beykoz kombi servisi bu konuda sizlere son derece iyi destek verecek firmalardan biridir.   Müşteri hizmetlerine bırakacağınız […]

Kombi Servislerinde Garantili Hizmet
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

Kış aylarının en büyük koruyucusu olan kombiler zamanla eskiyip arızalanmaya başlayabiliyor. Bu kombilerde ısı derecesinin ayarlanamaması, peteklere sıcaklık gitmemesi gibi birçok sorun ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle yapılması gereken garantili hizmet veren bir kombi servisini aramak olmalıdır. Beykoz kombi servisi bu konuda sizlere son derece iyi destek verecek firmalardan biridir.

 

Müşteri hizmetlerine bırakacağınız arıza kayıtları çerçevesinde sizlere son derece kaliteli hizmetler sunacak olan Çekmeköy Kombi Servisi yaşadığınız arızanın bir daha tekrar etmemesi için gereke her konuda titizlikle çalışacaklardır. Tüm sorunlarda önce yerinde müdahale ile sorunu çözmeye çalışan ekipler sorun çözülmediği takdirde kombiyi alarak atölyelerde daha detaylı bir şekilde araştıracaklardır.

 

Hızlı Çözüm Yolları

 

Kombi servisi olarak Kadıköy kombi servisi olarak son derece hızlı bir şekilde hizmet verilmesi müşterinin mağdur olmasına imkân vermiyor. Hızlı bir şekilde kombiler tamir edilerek müşterinin evine tekrardan getiriliyor. Kombi servislerinin en önemli özelliği de garantili olarak servis vermesidir. Yani yaşadığınız sorunu uzun yıllar tekrardan yaşamıyorsunuz. Hizmetlerin garantili verilmesi sizlerin de daha güvenle ısınmanızı sağlıyor.

 

Fiyat Politikaları

 

Teknik servis kombinizde ki arızanın nedenini anladıktan sonra sizlerle iletişime geçerek ne kadar masrafınız olacağını belirtir. Sonrasında siz bu tutarı kabul ettiğiniz takdirde sorun yaşamayacağınız şekilde kombiniz tamir edilir ve getirilip montajı yapılır. İstemediğiniz takdirde ise sadece servis ücreti alınır. Kombi servisi olarak garantili hizmet almak ve kombilerinizi uzun kullanmaya devam etmek için en iyi olanı tercih etmeniz gerekiyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.