" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Kıbrıs’ta Gece Hayatı Denince Akla Gelen Mekanlar

Mitolojilere konu olmuş büyülü sahilleri, zengin meyve ağacı çeşitliliği ve dinlendirici doğasıyla keşfedilesi güzellikleri barındıran Kıbrıs adasının büyüsünü yaşamak isteyenler için Kuzey Kıbrıs vizesiz seyahat imkanı yaşanacak yerler arasında bulunmaktadır.  Kıbrıs Gece Hayatı Denildiğinde Akla Gelebilecek Mekanlar Gerek doğası, gerek büyülü sahilleri ve gerekse dolu dizgin akan gece hayatı ile çok sayıda Kıbrıs gece hayatı […]

Kıbrıs’ta Gece Hayatı Denince Akla Gelen Mekanlar
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Mitolojilere konu olmuş büyülü sahilleri, zengin meyve ağacı çeşitliliği ve dinlendirici doğasıyla keşfedilesi güzellikleri barındıran Kıbrıs adasının büyüsünü yaşamak isteyenler için Kuzey Kıbrıs vizesiz seyahat imkanı yaşanacak yerler arasında bulunmaktadır.

 Kıbrıs Gece Hayatı Denildiğinde Akla Gelebilecek Mekanlar

Gerek doğası, gerek büyülü sahilleri ve gerekse dolu dizgin akan gece hayatı ile çok sayıda Kıbrıs gece hayatı mekanları bulunmaktadır. Enerjisi hiç bitmeyen Kıbrıs gece hayatı ve keyifli aktivitelerini keşfetmek isteyenlerin tercih edebileceği Kıbrıs night club olarak hizmet veren mekanlardan bazılarını sizlerle paylaştık.

 FourPlay Night Club

Girne sınırları içinde misafirlerine unutamayacakları bir hizmet kalitesiyle kapılarını açan Kıbrıs night club hizmetleri sunan mekanlardan biridir. Girne şehir merkezine 24 km. mesafede bulunan kulüp Ercan havalimanına ise 65 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Kulüp gündüzleri keyifli zamanlar geçirmeyi tercih eden misafirlerine sabah 11:00’da kapılarını açmakta olup akşama doğru 17:00’de hizmetlerini sonlandırmaktadır. Akşam saat 21:00’da geceye ilgi çekici şov programı ile başlayıp 01:00’dan sonra normal gece programları ile sabah saat 09:00’a kadar misafirlerine hizmet verir.

 Sarıtaşlar Night Club

Girne’de misafirlerine keyif alacakları bir hizmet kalitesiyle kapılarını açan mekanlardan biridir. Girne şehir merkezine 32 km. mesafede bulunan kulüp Ercan havalimanına ise 65 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Kulüp gündüzleri kaliteli zamanlar geçirmeyi tercih eden misafirlerine sabah 11:00’da kapılarını açmakta olup akşama doğru 17:00’de hizmetlerini sonlandırmaktadır. Akşam saat 21:00’da geceye heyecan verici nitelikte bir şov programı ile başlayıp 01:00’dan sonra normal gece programları ile sabah saat 09:00’a kadar misafirlerine keyif alacakları şekilde hizmet verir.

 Maxsim K5 Gece Kulübü

Girne’de misafirlerine üstün hizmet kalitesiyle kapılarını açan kulüplerden biridir. Girne şehir merkezine 32 km. mesafede bulunan kulüp Ercan havalimanına 65 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Kulüp gündüzleri eğlenceli zamanlar geçirmeyi tercih eden konuklarına sabah 11:00’da kapılarını açmakta olup akşama doğru 17:00’de hizmetlerini sonlandırmaktadır. Akşam saat 21:00’da geceye bir şov programı ile başlayıp 01:00’dan sonra normal gece programları ile sabah saat 09:00’a kadar konuklarına keyif alacakları şekilde bir hizmet verir.

 Hasan Baba Gece Kulübü

Gazimağusa’da misafirlerine unutulmayacak hizmet kalitesiyle hizmet veren kulüplerden biridir. Gazimağusa şehir merkezine 4.3 km. mesafede bulunan kulüp Ercan havaalanına 68 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Kulüp gündüzleri eğlenceli zamanlar geçirmeyi tercih eden konuklarına sabah 11:00’da kapılarını açmakta olup akşama doğru 17:00’de hizmetlerini sonlandırmaktadır. Akşam saat 21:00’da geceye bir şov programı ile başlayıp 01:00’dan sonra normal gece programları ile sabah saat 09:00’a kadar konuklarına zevk ve heyecan duyacakları şekilde bir hizmet verir. Çok daha fazlası için kibrisgecehayatim.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.