GURM-ET’TEN ANLAMLI MERHABA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

GURM-ET’TEN ANLAMLI MERHABA

 

Altınoluk Gurm-Et Restaurant, çalışkan ve dürüst işletmecisi Suat Kavak, temiz ve nezih ortamı ve güler yüzlü personeli ile Sevgililer gününde körfeze merhaba dedi.

 

Altınoluk’ta daha önce Mozaik restaurant olarak hizmet veren işletmeyi devralan Suat Kavak, Gurm-Et Restarurant olarak isim değişikliği ve faklı konseptlerle Altınoluk sosyal yaşamına renk katacak.

Sevgililer gününde konuklarını klavyede Cüneyt, Klarnette Edremitli Hasan’dan oluşan orkestra eşliğinde sanatçı Ruhiye Tekcan’ın muhteşem müzikleri eşliğinde ağırlayan Gurm-Et Restarurant zengin menüsü ve zarif sunumu ile konuklarını memnun etti.

Açıldığının ilk günü Körfez Emekliler Derneğinin yanı sıra bir çok grup sevgililer gününde Gurm-Et Restarurant’ta gönüllerince eğlendiler.

Genç, çalışkan ve dürüst işletmecisi Suat Kavak gazetemize yaptığı açıklamada; “Öncelikle bütün halkımızın Sevgililer günü kutlu olsun. Gurm-Et Restarurant olarak bu anlamlı günde hizmete başlamış olmaktan çok mutluyuz. Bizler işimizi sevgi ile yaparken müşterilerimizi bu çerçevede kucaklamak istiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hijyen ve temizliğe önem vererek, güler yüzlü personelimizle başta Altınoluk olmak üzere bütün Körfez halkına hizmet etmek istiyoruz. Gurm-Et Restarurant olarak yeni bir işletmeyiz. Fatklı iki kenspt düşünüyoruz. Üst katımızda Köfte ve Et ürünleri Mangal hizmeti düşünüyoruz. Özelliklede “SATIR” köfteyi bölgede tanıtmak istiyoruz. Alt katımızda da hafatada iki şer gün Canlı müzik ve karaoke ile eğlence ortamı yaratmak istiyoruz.  Önemli günlerde, ya da grup yemeklerinde de isteğe uygun sunumları amaçlıyoruz. Halkımızın gelip bizleri ve hizmetlerimizi kendi gözleri ile görmelerini bekliyoruz.”dedi.

 

Körfez Emekliler Derneği Başkanı Ülkü Gültekin’de duygularını şöyle dile getirdi; “Gurm-Et Restarurant’ta Sevgililer günü kutladığımız için çok memnunuz. Yeni işletmecimiz Suat beye ve Sanatçısından komisine kadar bütün personele teşekkür ediyorum. Bizlere unutulmaz bir gece yaşattılar. Kendilerine başarılar diliyorum “

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.