BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BASKETBOL TAKIMI TÜRKİYE FİNALİNDE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BASKETBOL TAKIMI TÜRKİYE FİNALİNDE

            Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı, Balıkesir Yıldız Erkekler Kategorisinde ilçe 1.si,  il 2.si olarak büyük bir başarıya imza attı.

            Balıkesir İl genelinde Basketbol 4’lü finallere kalan Yıldız Erkekler takımı grup maçları sonrasında başarılı bir performans göstererek ilçe 1.si,  il 2.si oldu ve bu sonuç doğrultusunda Edirne’de yapılacak Türkiye Şampiyonası yarı finallerine katılmaya hak kazandı.

            Akademik başarılarının yanında sportif faaliyetlerdeki performanslarıyla da göz dolduran ve eğitimde öncü kurum olma iddiasıyla yoluna devam eden Bahçeşehir Koleji, başarılarıyla bu iddiasında haklı olduğunu bir kez daha gösterdi.

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.