BURHANİYE DE ÇEVRE PLATFORMU OLUŞTURULDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BURHANİYE DE ÇEVRE PLATFORMU OLUŞTURULDU

Burhaniye’de Bir süreden beri Burhaniye çevre gönüllüleri tarafından başlatılan platform girişimi, olumlu sonuçlanırken, platform olarak hayata geçirildi.
Kısa adı “BURÇEP” olan Burhaniye Çevre Platformunun yürütme kurulunda; Av. Filiz Sonsuz, Hatice Engin, Nilgün Baykent, Süleyman Yılmaz ve Mustafa Yüksel bulunuyor.
Burhaniye’deki çevre ile ilgili olumsuz gelişmelerin öncelikle gündeme taşınacağı vurgulanan kuruluş açıklamasında, Körfez genelinde çevre adına oluşan her türlü gelişmelerin takipçisi olunacağı kaydedildi. Burhaniye’de süregelen çevre sorunlarının her geçen gün artarak önemli boyutlara ulaştığı kaydedilen açıklamada, “BURÇEP” olarak geniş kitlelere ulaşılarak çalışmaların sürdürüleceği ifade edildi. Platform çalışmalarının “eş sözcü” olarak yürütüleceği belirtilen “BURÇEP”te, bu göreve eş sözcü olarak Av. Filiz Sonsuz ve Mustafa Yüksel’in getirildiler.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.