CHP ‘HAYIR’ İÇİN ÇALIŞIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

CHP ‘HAYIR’ İÇİN ÇALIŞIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Yönetimi, TBMM’de görüşmeleri tamamlanan Anayasa değişikliği paketine ilişkin parti içi seminerleri tamamlayıp sokağa çıkmaya devam ediyor.

CHP İl Başkanı Ender Biçki ve il yöneticileri İvrindi’nin Bozören ve Kepsut’un Eşeler köyünde sokakları ve kahvehaneleri dolaşıp, vatandaşların muhtemel nisan ayında yapılacak olan referandum oylamasında “hayır” oyu kullanmalarını istiyor.
İl Başkanı Ender Biçki konuşmalarda, “Rejimi değiştirmeye çalışanlara hayır diyeceklerini kaydederek, Gün kardeşçe, yoldaşça omuz omuza verme günü, kavga etmeden, tartışmadan, ötekileştirmeden yolumuza devam etme günüdür.” ifadelerini kullanıyor.

Önümüzdeki tehlikenin herkes farkında olmalı…

“Cumhuriyeti vatandaşı olmuş herkes yaklaşan tehlikenin farkına varmalıdır… Artık bu gidişin  önüne set örme zamanı ve bu seti hep beraber öreceğiz. Bu seti birlik beraberlik içerisinde öreceğiz. Bir tek kişi için Türkiye Cumhuriyeti’ni uçuruma sürüklüyorsunuz. Bir tek kişiye yetkiler verebilmek için Türkiye Cumhuriyeti’ni lastiği patlamış kamyon gibi nereye götürdüğünüz belli değil” şeklinde konuşan CHP Balıkesir İl Başkanı Ender BİÇKİ, “Ekonomi yerlerde, dolar almış başını gidiyor, işsizlik tavan yapmış, terör her gün can alıyor.” dedi.

Tek kişiye Türkiye’nin tapusunu teslim edilmez.

Biçki şöyle devam etti: “Tek sorununuz başkanlık! Bütün dünyaya kapılarımızı kapattık. Bütün dünyayla ilişkilerimizi bozduk. Bir tane komşumuz kalmadı. El Bab’da savaşın içerisindeyiz. Her gün evlatlarımız şehit oluyor. Türkiye’nin en önemli gündemi terör olması gerekirken, başkanlık olmuş durumda! Hayır Türkiye’nin en önemli gündemi; ekonomi, işsizlik ve terör.”

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.