Lazerle İç ve Dış Dudak Estetiği Nasıl Yapılır?

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreDesenli Beton Kalıpları – 8 Temmuz 2017Antalya Rent A Car – 5 Temmuz 2017Kitaplık Seçimi Ve Dizimi – 2 Temmuz 2017Kadıköy Siemens Servisinde Beklenti Ötesi Hizmet – 2 Temmuz 2017Kadıköy’de Bosch Servisi – 2 Temmuz 2017İstanbul Baymak Özel Servisi – 2 Temmuz 2017Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar – 2 Temmuz 2017İstanbul Bosch […]

Lazerle İç ve Dış Dudak Estetiği Nasıl Yapılır?

Lazerle iç ve dış dudak estetiği, vajen bölgeye uygulanmaktadır. Genital estetik alanına dahil olan operasyonlar, oldukça özel bir uzmanlık alanının konusudur. Genital estetik; labioplasti yani iç ve dış dudak estetiği, klitoris üzeri katlantıları düzeltme ameliyatı, vajina daraltma ameliyatı, genital bölge beyazlatma, G noktasını büyütme, lazerle vajina sıkılaştırma ve yenileme, lazerle dış genitalya sıkılaştırma, pubis tepesi estetiği, büyük dudakları küçültme operasyonu, büyük dudaklara dolgu operasyonu, genital bölge radyofrekans işlemleri ve kızlık zarı dikimini kapsamaktadır Labioplasti ameliyatı fiyatı ve lazerle iç ve dış dudak estetiği hakkında detaylı bilgi almak için Dr. Onur Parlak Kliniği internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Lazerle İç ve Dış Dudak Estetiği İşlemi

İç dudak normalden büyükse küçültme işlemi ya da asimetrikse simetri sağlama operasyonu uygulanır. İç dudağın hafif büyümesi, fraksiyonel CO2 lazer ile küçültülebilmektedir. Burada lazerin kullanılmasındaki amaç keside kanama kontrolü sağlamak ve estetik bir görüntü vermektir. Genel olarak renk tonu uyuşmazlığına yol açmamak ve küçük bir skar izi olması açısından V biçiminde kesi açılır. Daha sonra kesiler dikilerek kapatılır. Bu işlem, lokal anestezi altında yapılır. Hasta, üç hafta ağır aktivitelerden, cinsellikten ve yüzmekten kesinlikle uzak durmalıdır.

 

Dış dudaklara dolgu uygulaması lazerle yapılır. Aşırı kilo kaybı, doğum ya da yaşlanma gibi nedenlerden dolayı dış dudaklardaki yağ dokusu kaybolur. Bu durumda dış dudaklar, kişinin vücudunun başka bir bölgesinden alınan yağlar ile hafif dolgunlaştırılabilir. Dış dudakların büyük olması durumunda, iç dudakta olduğu gibi küçültme işlemi yapılabilir. Genellikle aşırı kilo artışı sonucu dış dudaklarda büyüme görülebilir. Burada dış dudaklar ile iç dudakların arasından kesi açılır ve lazer lipoliz ile liposuction uygulamaları yapılır. Eğer bu yöntemler küçültme konusunda yeterli olmazsa son aşamada kesi açılarak bir miktar deri çıkarılır ve genellikle skar izi görünmeyecek şekilde dikiş atılarak operasyon sonlandırılır.

 

Vajina bölgesinde orantısız görüntü birçok kadının kendine olan özgüvenini kaybetmesine neden olur. Bu durumda kadınların, partneri ya da eşleriyle aralarındaki cinsel ilişki zarar görecektir. Bu yüzden vajina estetiği yaptırmak hastanın psikolojik durumunu iyileştirecek ve özgüven kazandıracaktır.

 

Labioplasti ameliyatı fiyatı ve lazerle iç ve dış dudak estetiği hakkında detaylı bilgi almak için Dr. Onur Parlak Kliniği internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.