" />
USD
3,6755
EURO
4,3289
ALTIN
151,4397

AHMET AKIN’DAN TEHDİT VE ŞANTAJA SERT TEPKİ

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada sert konuştu. Referandum sürecinde yaşanan bazı olayları gündeme taşıyan Akın şunları söyledi; “Bursa’da meydana gelen kazada Türk Metal Sendikası üyesi kadınlarımızdan yedisini kaybettik. 35 yaralımız var. Yaralılarımıza acil şifalar, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Referandum da hayır çıkacağı ortaya çıkınca başta […]

AHMET AKIN’DAN TEHDİT VE ŞANTAJA SERT TEPKİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada sert konuştu. Referandum sürecinde yaşanan bazı olayları gündeme taşıyan Akın şunları söyledi;

“Bursa’da meydana gelen kazada Türk Metal Sendikası üyesi kadınlarımızdan yedisini kaybettik. 35 yaralımız var. Yaralılarımıza acil şifalar, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum.

Referandum da hayır çıkacağı ortaya çıkınca başta Saray olmak üzere AKP’liler bildik taktikleri devreye soktular. “Hayır” diyecekleri akıl almaz iftira ve yalanlarla yaftalarken, bu kesime dönük tehdit ve şantajlar havada uçuşuyor.

Bir AKP il yöneticisi “hayır” diyecekleri mafyatik yöntemler kullanarak silahla ve ölümle tehdit edip bunu sosyal medyada yayınladı. Bir saray danışmanı halkımıza 7 Haziran sonrasını hatırlatarak terör ve kaosla tehdit ediyor.

Ulusal Kurtuluş Savaşında da işgalciler benzer yöntemlerle bu milleti tehdit ettiler. Onlar bu millete nasıl diz çöktüremedilerse, bugün bu tehditleri yapan densizler de bu yüce millete diz çöktüremeyecektir. Bütün tehdit ve şantajlarınız vız gelir tırıs gider.

Milletimiz hayır deyince ne olacak diyenlere sesleniyorum; milletimiz 16 Nisan da kendi egemenliğine sahip çıkacak, Türkiye rahat bir nefes alacak.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.