AHMET AKIN’DAN TEHDİT VE ŞANTAJA SERT TEPKİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

AHMET AKIN’DAN TEHDİT VE ŞANTAJA SERT TEPKİ

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada sert konuştu. Referandum sürecinde yaşanan bazı olayları gündeme taşıyan Akın şunları söyledi;

“Bursa’da meydana gelen kazada Türk Metal Sendikası üyesi kadınlarımızdan yedisini kaybettik. 35 yaralımız var. Yaralılarımıza acil şifalar, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum.

Referandum da hayır çıkacağı ortaya çıkınca başta Saray olmak üzere AKP’liler bildik taktikleri devreye soktular. “Hayır” diyecekleri akıl almaz iftira ve yalanlarla yaftalarken, bu kesime dönük tehdit ve şantajlar havada uçuşuyor.

Bir AKP il yöneticisi “hayır” diyecekleri mafyatik yöntemler kullanarak silahla ve ölümle tehdit edip bunu sosyal medyada yayınladı. Bir saray danışmanı halkımıza 7 Haziran sonrasını hatırlatarak terör ve kaosla tehdit ediyor.

Ulusal Kurtuluş Savaşında da işgalciler benzer yöntemlerle bu milleti tehdit ettiler. Onlar bu millete nasıl diz çöktüremedilerse, bugün bu tehditleri yapan densizler de bu yüce millete diz çöktüremeyecektir. Bütün tehdit ve şantajlarınız vız gelir tırıs gider.

Milletimiz hayır deyince ne olacak diyenlere sesleniyorum; milletimiz 16 Nisan da kendi egemenliğine sahip çıkacak, Türkiye rahat bir nefes alacak.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.