" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

İş Yeriniz Ne kadar Gürültülü

İnsanlar çalıştıkları iş yerlerinde gürültü yüzünden iki kat daha fazla yorulur. Gürültülü bir ortamda çalışan insanlardan kimse bir fayda sağlayamaz. Bunun için de Çalışma Bakanlığı Ve Sağlık Bakanlığının ortak olarak tasarısına göre iş yeri sahipleri çalışanlarının daha iyi bir şekilde çalışma hayatlarını sağlaması için gürültü ölçümü yaptırmasını zorunlu kılmıştır. Gürültü ölçümü ile birlikte iş verenler, […]

İş Yeriniz Ne kadar Gürültülü
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İnsanlar çalıştıkları iş yerlerinde gürültü yüzünden iki kat daha fazla yorulur. Gürültülü bir ortamda çalışan insanlardan kimse bir fayda sağlayamaz. Bunun için de Çalışma Bakanlığı Ve Sağlık Bakanlığının ortak olarak tasarısına göre iş yeri sahipleri çalışanlarının daha iyi bir şekilde çalışma hayatlarını sağlaması için gürültü ölçümü yaptırmasını zorunlu kılmıştır. Gürültü ölçümü ile birlikte iş verenler, çalıştırdıkların personelin gürültülü ve sesli bir ortamda çalışmasını önlemektedir. Bu sayede işçileriniz de çalışma verimi çok daha yüksek olacaktır. Gürültü ölçümü belirli bir amaç için yapılmaktadır.

Bunlardan en önemlisi çalışanların rahatsız bir ortamda çalışmaları yerine çok daha sakin ve verimli bir çalışma ortamı sağlamak. Bir diğer konu ise çevreden gelen şikayetleri en aza indirmek için yapılmaktadır. Bir de tabi ki yasal bir düzenleme ile zorunlu olduğu için kanuna aykırı kalmamak için . Ortam ölçümleri de bu yasal düzenlemelerden bir tanesi olmaktadır. Ortam ölçümleri ile iş yerinizde bulunan aletlerin iş ev işçi sağlığına uygun olup olmadığını belirlemek için yapılmaktadır. Ortam ölçümleri sayesinde çalıştığınız iş yerindeki aletleri gönül rahatlığı ile kullanabilir, hem sağlığınızı koruyabilir, hem de çalışma potansiyelinizi refah içerisinde artırabilirsiniz. Tüm bunlara prosafety.com.tr iletişim adresinden iş güvenliği konusunda uzman kişilerin oluşturduğu firmaya erişebilir, uygun fiyatlara sizler de ortam ölçümü, gürültü ölçümü gibi kanunen zorunlu olan işlemleri gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

site:prosafety.com.tr ile ilgili görsel sonucu

Kontrollerinizi Düzenli Yapıyoruz

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş ve işçi sağlığı konusunda birçok yenilik getirmiştir. Bunlar Ortam ölçümleri, Gürültü ölçümleri, İş yeri Hijyeni gibi birçok konuda iş yeri sahiplerini zorunluluk getirmiştir. Bunları yaptırmak için de iş yeri sahipleri güvenilir firmalarını aracı kılmaktadır. Fakat bu firmaların da alanında önde gelen firmalar olması gerekmekte. İnsan sağlığı her şeyden önemli bir konu olduğu için iş yeri sahipleri de birçok firmadan tereddüt yaşamakta. 

prosafety.com.tr adresinden erişim sağlayabileceğiniz firma alanında en önde gelen firma olmaktadır. Tüm bu mevzuatları itina ile yerine getirmekte, Periyodik kontrol ile sizleri sık sık takip etmekte. Periyodik kontrol ile de günü geldiği zaman ölçümleriniz için sizleri uyarmakta. Tüm bunlar ve daha fazlasına prosafety.com.tr adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.