" />
USD
3,6709
EURO
4,3178
ALTIN
151,5133

BURHANİYE DE KAYMAKAM ÖNER ŞEHİT AİLELERİNE YEMEK VERDİ

  Burhaniye’de, Kaymakam Hüseyin Öner, ilçedeki şehit ailelerini yemekte buluşturdu. Çanakkale Zaferi’nin 102.yıldönümü törenlerine de katılan şehit aileleri, Kaymakam Öner’in  garnizon tesislerinde düzenlediği yemeğe katıldı. Burhaniye’de Kaymakam Hüseyin Öner, eşi Zehra Mine Öner ile birlikte şehit ailelerini sık sıkı ziyaret ederken, bu gün ed yemekte buluşturdu. Şehit ailelerini Reha Yurdakul Kültür Merkezi’ndeki törenlere davet eden […]

BURHANİYE DE KAYMAKAM ÖNER ŞEHİT AİLELERİNE YEMEK VERDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Burhaniye’de, Kaymakam Hüseyin Öner, ilçedeki şehit ailelerini yemekte buluşturdu. Çanakkale Zaferi’nin 102.yıldönümü törenlerine de katılan şehit aileleri, Kaymakam Öner’in  garnizon tesislerinde düzenlediği yemeğe katıldı.

Burhaniye’de Kaymakam Hüseyin Öner, eşi Zehra Mine Öner ile birlikte şehit ailelerini sık sıkı ziyaret ederken, bu gün ed yemekte buluşturdu. Şehit ailelerini Reha Yurdakul Kültür Merkezi’ndeki törenlere davet eden Kaymakam Hüseyin Öner, burada, Çanakkale konulu şiir, kompozisyon ve resim dallarında dereceye giren öğrencilerin ödüllerini şehit aileleri ili birlikte verirken, tören sonunda da Garnizon tesislerindeki yemeğe davet etti. Şehit yakınları ile teker teker ilgilenen Kaymakam Hüseyin Öner, şehit ve gazilere minnettar olduklarını söyledi. Yemeğe katılan şehit yakınlarına teşekkür eden Kaymakam Hüseyin Öner,” Bizleri kırmayarak buradaki yemeğe katıldınız. Allah, hepinizden razı olsun ve başka keder göstermesin. Hepinize teşekkür ediyorum. Bizi garnizonda ağırlayan komutanımıza da teşekkür ediyorum” dedi. Şehit yakınlarına teşekkür eden Müftü Hacı Öz, sofra duasını şehit anası Nuriye Çelik’in yapmasını istedi. Nuriye Çelik’in yaptığı sofra duasına amin diyen katılımcılar Kaymakam Hüseyin Öner’e teşekkür etti. Yemeğe, şehit aileleri ve Kaymakam Hüseyin Öner’in yanı sıra, Garnizon komutanı Mümin Erturan ile Belediye Başkan Yardımcıları Cemil Bahadır ve Cemal Akkılınç, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Abdurrahim Yardım, Müftü Hacı Öz, Emniyet Müdürü Tuncay Orhan ve Jandarma Komutanı İsmail Aybaş da katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.