" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Neden Tüp Bebek

İnsanlar evlendikten sonra mutlu bir hayat sürmek için bir bebekleri olmasını ister. Kendi kanından bir bebek olması her aile için olmazsa olmazlardan bir tanesi. Fakat bazı çiftlerde normal yollarla bebek olması ihtimali ya hiç yok ya da oldukça az bir ihtimal. Bebeği olmayan çiftlerin de evlerinde mutlaka bir eksikli olmakta, ve evlilikleri çalkantılı bir döneme […]

Neden Tüp Bebek
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İnsanlar evlendikten sonra mutlu bir hayat sürmek için bir bebekleri olmasını ister. Kendi kanından bir bebek olması her aile için olmazsa olmazlardan bir tanesi. Fakat bazı çiftlerde normal yollarla bebek olması ihtimali ya hiç yok ya da oldukça az bir ihtimal. Bebeği olmayan çiftlerin de evlerinde mutlaka bir eksikli olmakta, ve evlilikleri çalkantılı bir döneme girmekte. Artık teknolojinin de oldukça gelişmesi ile birlikte tıp sektöründe bambaşka bir olay gerçekleşti. 1978 yılında İngiltere’de tüp bebek dünyaya geldi.

Bu bebek milyonlarca bebeği olmayan çiftler için bir umut ışığı oldu. Daha sonra bütün Dünya’da hızla yayılmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de Kıbrıs tüp bebek merkezi.Alanında uzman profesörleri ve uygun laboratuvar koşulları ile Kıbrıs’ın en iyi tüp bebek merkezi olma unvanını taşımakta. Sadece Kıbrıs ile sınırlı kalmayan merkeze Avrupa, Afrika, Asya, Avusturya gibi birçok Kıta’dan milyonlarca kişi bebek sahibi olmuştur. Tüp bebek olayının gerçekleşmesi için öncelikle alanında uzman bir kadronun olması gerekir. Daha sonra tüp bebek işlemine başlanması için de uygun laboratuvar koşullarının sağlanması gerekir. Eğer bunlar olmazsa tüp bebek tedavisi olumlu bir şekilde gerçekleşmez. Kıbrıs tüp bebek merkezi 25 yıllık tecrübesi ve tüm tüp bebek oluşumu kriterlerini sağlamasıyla Kıbrıs’ın en iyi tüp bebek merkezi. www.cyprusivf.net adresinden erişim sağlayarak sizlerde uygun fiyatlara bebek sahibi olabilirsiniz.

photogallery (5)

Bebeğinizin Cinsiyetini Siz Belirleyin

Teknoloji gelişmeden önce insanların bırakın cinsiyet seçimini bir bebekleri bile olmuyordu. Ama artık hepsi mümkün. Tüp bebek yöntemiyle bebek sahibi olan çiftler, bebeklerinin cinsiyetlerini de belirleyebiliyorlar. Kıbrıs tüp bebek merkezi cinsiyet seçimi için en iyi adres olmakta. Cinsiyet seçimi için de öncelikle bebek sahibi olun olmayın mutlaka tüp bebek tedavisi uygulanması gerekir. Daha sonra seçim yapabilirsiniz. Fakat bunun için de birkaç test uygulanması gerekir.

Kadından alınan yumurta hücreleri ile erkekten alınan döllerin birleştirilmesinden sonra 3 gün içerisinde pgt ile hem sağlık taraması hem de cinsiyet belirlemesi yapılmakta. Embriyonun 5. gününde ise istenilen cinsiyet oluştuğunda anne rahmine transfer edilmekte. Sizler de www.cyprusivf.net adresine gelerek hem bebek sahibi olabilir, hem de bebeğinizin cinsiyetini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.