CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN

Cıngıllıpınar işletmesi Selman Tuzlu ve Medine Tuzlu ile yine yeni yeniden iş başında.

Edremit Hacıaslanlar Mahallesi girişinde yer alan Cıngıllıpınar Piknik ve Aile çay bahçesi bir yıllık zorunlu ayrılıktan sonra tekrar konuklarını ağırlamaya başladı.

Kamil Koç Otobüs işletmeleri merkez yazıhanesinde görevli Remzi Tekir ve ailesi, Ömer Kömürcülük Ömer Olcay ve ailesi, Eczacı Hasan Engin ailesi ile Ayakkabısı Hüseyin ve ailesi Cıngıllıpınar’da gece geç saatlere kadar özlem giderdiler.

İşletmeci Selman Tuzlu yaptığı açıklamada; “bir yıl gibi bir zorunlu ayrılık yaşadık. Sanki bir aile gibi olduğumuz konuklarımıza tekrar kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu süre içerisinde kendimizi değerlendirdik neleri eksik yaptık onları düşündük. Yeni dönemde konuklarımızı her yönden memnun etmeye gayret göstereceğiz. Dört mevsim hizmette olacağımız tesisimize konuklarımızı bekliyoruz. Rezervasyon için bizleri 0 536 544 62 60 nolu telefondan arayabilirsiniz. Ulaşım imkânı olmayan konuklarımıza özel servis gönderebiliriz.” Dedi.

Hüseyin EROĞLU

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.