CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN

 

Cıngıllıpınar işletmesi Selman ve Medine Tuzlu ile yine yeni yeniden iş başında.

 

Edremit Hacıaslanlar Mahallesi girişinde yer alan Cıngıllıpınar Piknik ve Aile çay bahçesi bir yıllık zorunlu ayrılıktan sonra tekrar konuklarını ağırlamaya başladı.

 

Kamil Koç Otobüs işletmeleri merkez yazıhanesinde görevli Remzi Tekir ve ailesi, Ömer Kömürcülük Ömer Olcay ve ailesi, Eczacı Hasan Engin ailesi ile Ayakkabısı Hüseyin ve ailesi Cıngıllıpınar’da gece geç saatlere kadar özlem giderdiler.

İşletmeci Selman Tuzlu yaptığı açıklamada; “bir yıl gibi bir zorunlu ayrılık yaşadık. Sanki bir aile gibi olduğumuz konuklarımıza tekrar kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu süre içerisinde kendimizi değerlendirdik neleri eksik yaptık onları düşündük. Yeni dönemde konuklarımızı her yönden memnun etmeye gayret göstereceğiz. Dört mevsim hizmette olacağımız tesisimize konuklarımızı bekliyoruz. Rezervasyon için bizleri 0 536 544 62 60 nolu telefondan arayabilirsiniz. Ulaşım imkânı olmayan konuklarımıza özel servis gönderebiliriz.” Dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.