" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Toplu Bayrak İmalatında Büyük İndirim Fırsatları

  Her ülkenin kendine has bir bayrağı bulunur. Bizim de diğer ülkelerde olduğu gibi şehitlerimizin kanından ilham alan al yıldızlı bir bayrağımız var. Bayrak hayatımızın birçok alanında yer almaktadır. Okulda, işte ve siyasette bayrak her zaman yanı başımızda bulunur. Peki, ama bu bayrakların nasıl üretildiklerini merak ettiniz mi hiç? Bayrak üretiminde ülkemiz dünyanın en önde […]

Toplu Bayrak İmalatında Büyük İndirim Fırsatları
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Her ülkenin kendine has bir bayrağı bulunur. Bizim de diğer ülkelerde olduğu gibi şehitlerimizin kanından ilham alan al yıldızlı bir bayrağımız var. Bayrak hayatımızın birçok alanında yer almaktadır. Okulda, işte ve siyasette bayrak her zaman yanı başımızda bulunur. Peki, ama bu bayrakların nasıl üretildiklerini merak ettiniz mi hiç? Bayrak üretiminde ülkemiz dünyanın en önde gelen ülkelerinden biridir. Özellikle seçim zamanları siyasi partiler tarafından milyonlarca bayrak diktirilmektedir.

Sadece siyasi partiler için değil aynı zamanda okullarda okul flaması içerisinde de çeşitli bayraklar yer alır. Okulun kendi bayrağının yanında muhakkak bir adet Türk bayrağı da bulunur. Telalı bayrak dediğimiz bayrak ile birlikte sapının da üretildiği bayrak çeşidi en çok rağbet gören bayraklardır. Elde taşınması oldukça kolay olan bu bayraklar statlarda ve milli bayramlarda herkesin elinde bulunur. Özellikle dev koreografiler düzenlenirken binlerce bayrak kullanılır. Bu bayraklar milli maçlarda Türk bayrağı olurken takım maçlarında dört büyüklerin bayrakları olmaktadır.

 Makam Bayrağı Fiyatlarında Yarı Yarıya Azalma Var

Bayrak deyince akla hemen okullarda gördüğümüz flamalı bayraklar gelse de aslında bayrakların en çok kullanıldığı alan siyasi ve devlet makamlarıdır. Her siyasetçinin odasında muhakkak en az birkaç adet Trük bayrağı bulunur. Bunların yanı sıra makam araçlarında da

Türk bayrağının bulunması zorunludur. Araçların ön kısımlarına asılan bu bayraklar o kişinin ülke adına önemli bir şahsiyet olduğunu gösterir. Makam bayrağı küçük boyutlarda olmaktadır. Sadece makam araçlarında değil aynı zamanda bizzat makamlardaki masalarda da bu bayraklardan bulunur. Hakim ve savcıların odalarında da makam bayrağı görmek mümkündür. Cumhurbaşkanlığı, başbakanlık ve bakanlıklar dahil olmak üzere devlet kademelerinin tamamında Türk bayrağının bulundurulması zorunludur.

Şanlı Türk bayrağımız sadece devlet makamlarında değil aynı zamanda normal halk evlerinde de bulunuyor. Makamınıza yeni ve konforlu bir bayrak satın almak istiyorsanız interneti tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinden vereceğiniz bayrak siparişleriniz en geç 1 hafta içinde elinize ulaştırılır. İster makam bayrağı ister telalı bayrak fark etmez. Kısa süre içinde kargo ile kapınıza gönderilmektedir.  Daha fazla biligi almak için www.flamabayrak.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.