" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Hukuk Fakültesi Mezunu Olmanıza Çok Az Kaldı

Lise çağlarında birçok öğrencinin hayallerini süsler avukat olmak. Bazıları bu hayallerine kısa yoldan hukuk fakültesini kazanarak ulaşır, bazıları ise önce adalet bölümü okuyarak daha sonrasında adalet lisans tamamlama sayesinde ulaşır. Yani amaç belirli olduktan sonra bu konuda çeşitli yollar bulunmaktadır. Ancak 2 yıllık adalet bölümünü bitirdikten sonra hukuk fakültesine geçiş yapabilmek için sınava girip yüksek […]

Hukuk Fakültesi Mezunu Olmanıza Çok Az Kaldı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Lise çağlarında birçok öğrencinin hayallerini süsler avukat olmak. Bazıları bu hayallerine kısa yoldan hukuk fakültesini kazanarak ulaşır, bazıları ise önce adalet bölümü okuyarak daha sonrasında adalet lisans tamamlama sayesinde ulaşır. Yani amaç belirli olduktan sonra bu konuda çeşitli yollar bulunmaktadır.

Ancak 2 yıllık adalet bölümünü bitirdikten sonra hukuk fakültesine geçiş yapabilmek için sınava girip yüksek puan almak gerekmektedir. Çok sayıda adalet mezunu olduğu ve kontenjan sınırlı olduğu için adalet lisans tamamlama herkes tarafından gerçekleştirilememektedir. Ancak Uluslar arası Travnik Üniversite’ si gibi birçok üniversitenin sunmuş olduğu sınavsız dikey geçiş sayesinde avukat olmak isteyen herkes hayallerine kavuşabilmektedir.

Sizde adalet lisans tamamlama istiyorsanız bu konuda bir araştırma yaparak en iyi okulları ve tüm bilgileri karşınızda bulabilirsiniz. Zaten sizde biraz araştırdıktan sonra Avrupa’ da en çok tercih edilen üniversitenin Bosna Hersek Travnik olduğunu göreceksiniz. Bu konuda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size gerekli olan tüm bilgileri sunacaktır. Hatta sizin adınıza birçok işlemi hallederek size kolaylık sağlayacaktır. Sizde bu sayede aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Adalet lisans tamamlama için adalet, kamu yönetimi, polis meslek yüksek okulu, polis akademisi bölümlerinden mezun olmanız yeterlidir. Travbik Üniversitesi buralardan 2 yıllık eğitim almış herkesi kabul etmektedir. Böylelikle sizde sınav derdi olmadan ve zaman kaybetmeden 3. Sınıftan eğitiminize devam edebilirsiniz.

Adalet lisans tamamlama Travnik Üniversite’ sinde yıllık 2000 euro gibi oldukça uygun fiyatlardadır. Çok fazla Türk öğrencinin bu üniversiteyi tercih etmesiyle de okulda Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Böylelikle adalet lisans tamamlamayı burada tercih ettiğiniz zaman Türk akademisyenlerden ana dilinizde eğitim alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Başka bir ülkede olmanıza rağmen zorlanmadan arkadaşlıklar kurabilir, yabancı bir dil öğrenmek zorunda kalmadan ana dilinizde eğitim almanın tadını çıkarabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sadece kayıt işlemlerinde değil kayıttan sonra da her ihtiyacınızda yanınızda olacaktır.

Bosna Hersek’ te Farklı Kültürler Tanıma ve Eğitim Alma İmkanı

Başka bir ülkede eğitim görerek hem farklı kültürleri tanıyabilir, yeni yerler gezebilir ve hayallerinizdeki mesleğe kavuşabilirsiniz. Elinizde böyle imkanlar bulunurken kaderinize razı olmak yerine kaderinizi kendiniz yazmaya ne dersiniz? Adalet lisans tamamlama sayesinde 2 yıllık eğitim hayatınızı 4 yıla tamamlayarak sonucunda avukat ünvanına erişebilirsiniz. Ayrıca Avrupa 1. Kalite üniversitelerden birisi olan Travnik Üniversite’ sinden mezun olurken alacağınız Europass diploma ile birçok ülkede iş bulma imkanı elde edebilirsiniz.

Sizde kendinizi sınav stresine sokmak, hayal kırıklığı yaşamamak için başka ihtimalleri de göz ardı etmeyin. Size sunulmuş olan adalet lisans tamamlama seçeneği sayesinde sizde ünlü ve tanınır bir avukat olma yolunda ilk adımları kolaylıkla atabilirsiniz. Sizde hayallerinizden vazgeçmeyin.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.