Uluslararası Travnik Üniversitesi

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Öncel AjansSaç Ekim Nedir, Nasıl Yapılır? – 5 Temmuz 2017Damatlık Modellerinde Öne Çıkan Favori Parçalar – 4 Temmuz 2017Reklamsız Maç İzle – 14 Haziran 2017Sigaradetoksu.com Nedir ? – 13 Haziran 2017Sarıyer’in Güzellik Noktası; Odessa Kuaför – 10 Haziran 2017İndirmeden HD Film İzle – 17 Mayıs 2017Ema Ayakkabı Player CD Ayakkabılar Çok […]

Uluslararası Travnik Üniversitesi

İyi bir üniversite eğitimi kariyerinizin gidişatını büyük ölçüde etkiler. CV’nizi inceleyecek olan firmalar üniversitenizin saygınlığına dikkat etmektedir. Tabi ki sadece üniversite yeterli bir etken değildir ancak üniversitede alacağınız nitelikli bir eğitim kendinizi ispatlamanızda yardımcı olacaktır. Uluslararası Travnik Üniversitesi bu konunun farkında olup mezunlarının rahat bir hayat sürebilmeleri için çalışmaktadır. Eğitime gösterdiği önemle bilinen Bosna-Hersek’te bulunan Uluslararası Travnik Üniversitesi güvenle tercih edebileceğiniz bir üniversitedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni tanıyalım

2006 yılında kurulan Uluslararası Travnik Üniversitesi, genç bir üniversitedir. Gençliğinin sağladığı modern eğitim anlayışını uluslararası standartlarda sürdürmektedir. Lisans, yüksek lisans ve doktora programlarıyla kendini eğitmek isteyen herkese kapılarını açmaktadır. Hukuk, Politeknik, Medya ve İletişim, Ekoloji, Trafik, Ekonomi olmak üzere 6 fakülteye sahiptir. Eğitimlerini Boşnakça olarak veren Uluslararası Travnik Üniversitesi; bazı mühendisliklerinde, hukuk ve mimarlık bölümlerinde Türkçe destekli eğitim vermektedir. Eğitimlerin ücretleri Türkiye’ye göre çok uygundur.

Aynı derecede bir vakıf üniverisitenize vereceğiniz ücret ile Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde ve Travnik’te lükse yakın bir yaşam sürebilirsiniz. Öğrencilerin kafasına takılan diploma geçerliliği konusunda da herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Eğitiminizi bitirdikten sonra Europass Mavi Diploma ile 47 Avrupa ülkesi ve Türkiye’de diplomanız tanınır. Nerede çalışacağınızı seçmek ise sizin bileceğiniz bir konudur. Uluslararası Travnik Üniversitesi hem okuyan öğrencilerinin hem de okuttuğu öğrencilerin daima yanındadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin bulunduğu Travnik şehri hakkında

Bosna-Hersek gibi tarihi geçmişe sahip bir ülkenin her şehrinin etkileyici bir hikayesi bulunuyor. Travnik’in hikayesi ise Osmanlı’ya yetiştirdiği eğitimli insanlar sayesinde kazandığı ‘Vezirler Şehri’ lakabıdır. Bugünün öğrencileri de günümüzün vezirleri olarak dünyaya açılmaktadır. Bosna’da ki en sevimli şehirlerden biridir. Halkı sevecen ve hoşgörülüdür. Küçük olmasının getirdiği huzur sayesinde büyük şehir kargaşalarından uzak sokaklarda özgürce yürüyebilirsiniz.  Birçok yapıda Türk mimarilerine rastlanır.

Camilerin ve medreselerin çokluğuyla bilinir. Ucuzluğu nedeniyle akıllarda yaşam standartları konusunda soru işaretleri bırakır ancak 2013 yılında Avrupa’nın en ucuz ve en yaşanabilir şehri seçilmiştir. Az bir bütçeyle yapabileceklerinizin sayısı bile sizleri mutlu etmek için yeterlidir. Yurtdışı pahalı olur önyargısının yıkıldığı bir şehirdir Travnik.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık hizmetleri

Deneyimli çalışanlardan oluşan kadrosuyla Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, profesyonel hizmet vaat etmektedir. Sizlere eğitim yolculuğunuzda refakat edecek, sözüne güvenilir, çalışkan bir firmadır. Bosna-Hersek bilindiği üzere yerleşim için vize isteyen bir ülkedir. Tek başınıza hem konsolosluklarla uğraşmak hem de yüzlerce kilometre uzaktaki bir yerle iletişim kurmanın zorluğu hayal bile edilemez. Sizleri bu dertten kurtarmak ve eğitiminize odaklanmanızı sağlamak adına Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sorumluluk almaya ve yerine getirmeye hazır bir firmadır. Engeller hayallerinizi değiştirmenizi gerektirmez. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde okumak çok uzak bir seçenek değil. İyi bir danışmanlıkla her şey mümkündür.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.