" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Hayat Kurtaran Köpekler

  Alman kurdu olarak bildiğimiz, son derece dost canlısı ama bir o kadar da sahibini koruma özelliklerine sahip olan köpekler, son zamanlarda hayvan severler tarafından en çok satın alınan köpekler listesinde üst sırayı aldı. Fakat en az Alman kurdu kadar korumacı ve sahibine bağlılık özellikleri gösteren dobermanlar da bu listenin üst sıralarında yer alıyor.  Muhteşem […]

Hayat Kurtaran Köpekler
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Alman kurdu olarak bildiğimiz, son derece dost canlısı ama bir o kadar da sahibini koruma özelliklerine sahip olan köpekler, son zamanlarda hayvan severler tarafından en çok satın alınan köpekler listesinde üst sırayı aldı. Fakat en az Alman kurdu kadar korumacı ve sahibine bağlılık özellikleri gösteren dobermanlar da bu listenin üst sıralarında yer alıyor.

 Muhteşem Köpeklere Büyük İlgi

Alman kurdu ve doberman türü köpeklere gösterilen bu ilginin başında bu köpeklerin, sert görünüşlerinin altında sahiplerine karşı büyük bir duygu yoğunluğu ile bağlılıkları geliyor. Yani evinize zorla girmek isteyen bir kişiyi bunu yaptığına pişman eden bu köpeklere, rahatlıkla bebeğinizi emanet ederek, günlük işlerinin yapabilirsiniz. Siz işinizi yaparken bu akıllı hayvanlar, bebeğinizin çevresinde olacak ve biraz huzursuzlandığında veya başına istenmeyen bir durum geldiğinde, size haber verecektir. Bu köpeklerin bir ırk özelliği olan, çocukları ve bebekleri koruma duygusu, onlara zarar vermek şöyle dursun, canı pahasına onları korumasını sağlamaktadır.

Bu köpekler, eğitimden geçmeseler bile sahiplerini ve onun ailesini aşırı derecede koruma iç güdüsü ile hareket ediyorlar. Satılık alman kurdu ve satılık doberman taleplerindeki bu artış tamamen bu yüzden.

 Güvenlik Güçlerinin Tercih Ettiği Köpekler

           Satılık alman kurdu talebi bu köpeğin mükemmel bir polis köpeği olabilme özelliğinden de geliyor. Son derece akıllı olan bu köpekler, bomba ve uyuşturucu konusunda büyük bir uzman olarak yetişebiliyor. Ancak polis köpeği olarak, doberman cinsi köpekler de tercih edilmekte. Çünkü dobermanların üstün koku alma yeteneği, uyuşturucu tespiti konusunda oldukça etkili. Bu sebeple polis köpeği olarak satılık doberman talebi de oluyor.

Olağanüstü bir zekaya sahip olan Alman kurdu ve doberman köpekleri, şüphe ihbarları üzerine olay mahalline götürülerek, tespit ettikleri terörist eylemlerin önüne geçme konusunda geçekten de çok başarılılar. Çünkü şüpheli kişiler, hazırlandıkları muhtemel bir eylem öncesinde tedirgindir ve onların bu tedirginlikleri, çevreye korkuya dair negatif bir enerji yaymalarını sağlar. Bu akılı köpekler de bu negatif frekansı anında hissederek olaya müdahil olurlar. Bu zeki hayvanların, içgüdüleri sayesinde toplumu korumak mümkün olabiliyor. www.satilikkopek.gen.tr

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.