" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Konya emlak

Kurulduğu 2004 yılından beri Konya’da İnşaat sektöründe adından sıkça söz ettiren Gündoğan İnşaat, ev almak isten binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır.

Konya emlak
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kurulduğu 2004 yılından beri Konya’da İnşaat sektöründe adından sıkça söz ettiren Gündoğan İnşaat, ev almak isten binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır. Konya’da satılık, Konya’da emlak sektöründe önce marka haline gelen Gündoğan İnşaat, özellikle Konya’nın Selçuklu bölgesinde inşa ettiği binalarla göz kamaştırmaktadır. Konya’da İnşaat deyince ilk akla gelen Gündoğan İnşaat, imara açılan ilçenin en güzide alanlarda hayata geçirdiği şık projelere imza atmaktadır.

 

Para kazanmayı ikinci plana atan ve şehir halkının isteklerini göz önünde bulundurarak, Konya’da farklı alanlarda kent mimarisine uygun mimarileri hayata geçirmiştir.

Konya’da İnşaat sektöründe kaliteden asla ödün vermeyen Gündoğan İnşaat, bugüne kadar yaptığı projeleri gününde teslim etmiş, bunu yaparken de kalitesiz imalattan kesinlikle uzak durarak taviz vermemiştir.

 

Her geçen gün yeni projelerle kaliteli yaşam alanları üreterek Konyalılara hizmet etmeyi amaç edinen Gündoğan İnşaat,  Konya’da Emlak sektöründe faaliyet gösteren gayrimenkul danışmanları arasında da sıkça konuşulmaktadır. Her konuda öncülük eden ve yol gösterici konuma ulaşan Gündoğan İnşaat, Konya’da emlak sektöründe de söz sahibi olmuştur.
Aile değerlerini daima ön planda tutan Gündoğan İnşaat, 2004 yılından beri hayata geçirdiği ve bundan sonrada hayata geçireceği projelerde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmaya devam edeceği sözünü tutmaktadır.

 

Her projesinde Müşterilerinin beğenisini kazanan Gündoğan İnşaat, her yeni projesinde bir öncekinden daha iyisini yapmayı hedeflemektedir. Kaliteli işler üreten Gündoğan İnşaat, projelendirmeden, satış ve pazarlamaya, imalattan, teslimata, teslim sonrasında ise garantiye ve son olarak müşterilerine sağladığı teknik destek hizmetleriyle müşterilerinden asla kopmamaktadır.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.