" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Ema Ayakkabı Player CD Ayakkabılar Çok Rahat

Elektrikçi ayakkabısı seçimi yapılırken, dış etkenlere karşı korumalı olan ve elektrik yalıtımı bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz. İş ayakkabısı seçimleri yapılırken, işin niteliğine ve çalışma ortamına göre seçimler yapılmaktadır. Özellikle tüm gün ayakta duranlar için, yazlık, kışlık ve ağır işlerde çalışan kişiler için Ema güvenlik en kaliteli ayakkabıları üretmektedir. Bu ürünler üretilirken işçilerin rahat hareket etmesi, […]

Ema Ayakkabı Player CD Ayakkabılar Çok Rahat
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Elektrikçi ayakkabısı seçimi yapılırken, dış etkenlere karşı korumalı olan ve elektrik yalıtımı bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz.

İş ayakkabısı seçimleri yapılırken, işin niteliğine ve çalışma ortamına göre seçimler yapılmaktadır. Özellikle tüm gün ayakta duranlar için, yazlık, kışlık ve ağır işlerde çalışan kişiler için Ema güvenlik en kaliteli ayakkabıları üretmektedir. Bu ürünler üretilirken işçilerin rahat hareket etmesi, konforu ve ayak sağlığına uygunluğu dikkate alınmaktadır. Ayrıca uzun süre kullanılabilmesi için dayanıklı bir yapıya sahiptir. Elektrikçi ayakkabısı her yerde bulunmayan ürünlerdir. Fakat Ema ayakkabı güvencesiyle sitemizde bulunan ürünleri kolaylıkla sipriş edebilir ve daha rahat çalışabilmek için kullanabilirsiniz.

Ema Ayakkabı Player CD Özellikleri

Elektrikçi ayakkabısı olan bu ürün, kompozit burunludur ve çelik buruna göre daha hafiftir. Böylece çalışırken ağırlık yapmamaktadır. Taraklı ayaklar için de ideal olan Player CD, 15.000 newton baskı direnci ve 200 joule darbe direncine sahiptir. Bu ürün sıcağa, soğuğa ve elektriğe karşı yalıtımlıdır. Cilt vidala derisinden yapılan ürün, %100 sığır derisidir ve suya karşı dayanıklıdır. Yüksek nefes alabilirlik özelliğine sahip iç astarı, anti statik, absorbe edici, anatomik ve poliüretan darbe emicidir. Aşınmalara ve terlemeye karşı dayanıklı olan ürünün tabanı ise çift yoğunlukludur. Ultra hafif niteliğindeki bu ürünün taban kısmında da darbe emiciler bulunmaktadır. MP 270 kalıbı sayesinde ayak konforu sağlanmaktadır. Geniş ve rahat kalıplar, özellikle taraklı ayaklara sahip olan kişiler için hareket özgürlüğü sağlamaktadır. Tabanı anti statik olan elektrikçi ayakkabısı, yumuşaktır ve ayak tabanını en iyi şekilde rahatlatır. Gece görünebilir reflekti bulunan ürünün hiçbir yerinde metal aksam bulunmamaktadır. Ayakkabı seçimi yapılırken en çok sıkıntı yaşatan durumlardan biri de numara bulmaktır. Bu ürünün 40 ve 47’ye kadar bir çok numarası mevcuttur. Hiçbir zorluk yaşamadan siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. İsteyenler için kevlar ya da çelik ara tabanda konulabilmektedir. Ayakların terlemeden hava almasını sağlayan bu ürün, oldukça uygun fiyatlardan Ema güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.