EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU

Edremit Körfez Anadolu Lisesi 2016-2017 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni öğrenciler, aileler ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan programda açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Sedat AVCI, öğrencilere gelecek yaşamlarında, eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar diledi. Okul birincisi Cemalliye BOLU, mezuniyet kütüğüne plaket çaktıktan sonra yaptığı konuşmasında zorlu eğitim ve öğretim yıllarında kendilerine büyük destek olan başta ailelerine, okul idarecilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederek, arkadaşlarına bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diledi. Program, Müzik grubunun çaldığı şarkılarla devam etti. Müzikle coşan ve eğlenen öğrenciler daha sonra sınıf sınıf sahneye davet edilerek öğretmenleri tarafından mezuniyet belgeleri takdim edildi. Program sonunda öğrenciler müzik eşliğinde keplerini havaya atarak mezuniyet sevincini yaşadılar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.