" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Sarıyer’in Güzellik Noktası; Odessa Kuaför

Sarıyer Bayan Kuaförü demek, 21 yıllık tecrübe ile bay ve bayanlar için güzellik ve bakımın doğru adresi Odessa Kuaför demek. Herkesin bakıma ihtiyacı vardır. Konu güzellik ve bakım ise Odessa Kuaför hizmetinizde. 30 kişilik uzman kadro, geniş salon, kaliteli ürünler, uygun fiyatlar, kolay ulaşım ve güler yüzlü hizmet ile aradığınız her şey Sarıyer Bayan Kuaförü […]

Sarıyer’in Güzellik Noktası; Odessa Kuaför
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Sarıyer Bayan Kuaförü demek, 21 yıllık tecrübe ile bay ve bayanlar için güzellik ve bakımın doğru adresi Odessa Kuaför demek.

Herkesin bakıma ihtiyacı vardır. Konu güzellik ve bakım ise Odessa Kuaför hizmetinizde. 30 kişilik uzman kadro, geniş salon, kaliteli ürünler, uygun fiyatlar, kolay ulaşım ve güler yüzlü hizmet ile aradığınız her şey Sarıyer Bayan Kuaförü ile sizinle.

Kuaför salonları özellikle bayanlar için hem bakım hem de terapi merkezleridir. Hayatınızda değişiklik istiyorsanız Odessa Kuaför ile saçınızdan başlayın. En trend saç modelleri, en tarz saç kesimleri, size en çok yakışan saç rengi hepsine kişisel danışmanınız karar versin. Siz gözlerinizi kapatın ve kendinizi uzman ellere bırakın. Sarıyer bayan kuaförü deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile en iyi sonuçlara ulaştırır. Kalitesinden asla ödün vermez. Uygun fiyatlar, kişiye özel tasarımlar, kaliteli ürün tercihleri, güler yüzlü ekip ile alanında öncü olan Odessa Kuaför hizmette sınır tanımaz.

Baylara da bayanlara da hizmet sunmaktadır. Baylarda; saç ve sakal tıraşı, saç ve sakal boyama, manikür ve pedikür,düzleştirme (kerantin), ağda, cila hizmetleri sunar. Bayanlarda ise; saç kesimi, komple saç boyası, dip saç boyası, ombre, röfle, saç bakımı, manikür ve pedikür, el ve ayak bakımı, batık tırnak tedavisi, çatlak topuk tedavisi, cilt bakımı, solarium, komple vücut ağda, bölgesel ağda, kaş ve bıyık alma (sir ağda ve ip seçenekleri ile),kaş boyama, çeşitli topuz modelleri, gelin başı, maşa, fön, baleyega, brushlight, kerantin (düzleştirme) ve daha bir çok uygulama kişinin arzuları ve kişisel danışmanın önerileri ile gerçekleştirilmektedir.

Sarıyer bayan kuaförü demek Odessa Kuaför demek; Odessa Kuaför ise kalite demek.

Konumu itibari ile bir çok noktaya yakın olmasıyla ulaşımı kolaydır. Haftanın 7 günü hizmet verir. En kısa sürede, en uygun fiyatlarla, en modern modellerle en iyi sonuç OdessaKuaför’de. Telefonla ve internet sitesi üzerinden online olarak randevu hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sosyal medya hesapları üzerinden de bilgi vermektedir.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.