" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Sigaradetoksu.com Nedir ?

Sigara farklı türlerdeki bir çok zararlı kimyasalın bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş bir tütün ürünüdür. Bunun içinde katrandan böcek ilacına kadar konulan sayısız madde vücut sağlığı üzerinde yıkıcı ve geri dönüşümü olmayan olaylara yol açabilmektedir. Bu sebeple birçok kurum ve site bu zararlı maddeye karşı bırakma kampanyaları başlatmıştır. sigaradetoksu.com internet sitesi de bunlardan birisidir. Merkez […]

Sigaradetoksu.com Nedir ?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Sigara farklı türlerdeki bir çok zararlı kimyasalın bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş bir tütün ürünüdür. Bunun içinde katrandan böcek ilacına kadar konulan sayısız madde vücut sağlığı üzerinde yıkıcı ve geri dönüşümü olmayan olaylara yol açabilmektedir. Bu sebeple birçok kurum ve site bu zararlı maddeye karşı bırakma kampanyaları başlatmıştır. sigaradetoksu.com internet sitesi de bunlardan birisidir. Merkez ofisi İstanbul’da olan sitede sigarayı bırakamayanlar için akciğer detoksu satışı yapılmaktadır. Bu konu hakkında kürün 6 seans sonrasında akciğerlerde %95 oranında temizlik yaptığı belirtilmiştir.
Akciğer Detoksu Nedir?
Akciğer detoksu başta siyah havuç ve zencefil olmak üzere ekinezya, dağ nanesi, kekik otu ve meyan kökü kullanımı ile hazırlanmış olan bir kürdür. sigaradetoksu.com adresinde satılan bu ürün akciğerlerde kullanıma ilk başlandığı andan itibaren temizlik yapmaya başlar. Katran gibi akciğer parankiminde biriken zararlı maddelerin atılımını sağlar. Akciğer hastalıkları riskini kullanıma bağlı olarak 10 kat azaltır. Sabahları uyanıldığı zaman önceki dönemlere göre daha dinç ve zinde kalkılmasını sağlar. Sigaraya bağlı oluşan damar yapısındaki değişimler nedeni ile meydana gelebilecek olan kalp krizi riskinin 50 gibi yüksek bir orana göre 1 gibi düşük bir sayıya indirir. Zaman içinde cilt üzerinde oluşan kurumlara ve hücrelerde meydana gelen yaşlanmalar kür kullanımı ile beraber azalır ve yeni hücrelerin oluşumu ile 2 ay içerisinde cilt eski sağlıklı görünümüne kavuşur.
Akciğer Detoksu Nasıl Kulanılır?
Akciğer detoksu sigarayı bırakmak isteyen ancak bunu başaramayan kişiler için hazırlanmış bir rüründür. Günde 1 defa kullanımı önerilen ve sigaradetoksu.com sitesinden 31 liraya temin edilebilir. Ürünün alımında beraberinde diş beyazlatma kalemini hediye edildiği bu indirim ve kampanya süreci Dumansız Nefes Tıp Birliği’nin tedavinin %50’sini karşılaması ile oluşturulmuştur. Şase halinde satışa sunulmuş olan ürün ya sabah uyandıktan sonra ya da öğlen vakti yemek yemeden 1 saat önce kullanılmalıdır. Detoksun kullanımından sonra etkilerinin hissedilmeye başlandığı görülecektir. İlk kullanılan gün balgam yapan ve devam eden 2 hafta içinde devam eden balgam endişelenilmesi gereken bir durum değildir. Ayrıca bu ürün ile sigara içimine bağlı olarak ortaya çıkan öksürük de aynı gün içinde biter.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.